ANTGAMER 2K 360hz eSpor Monitörünü Tanıttı!

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

ANTGAMER MAX 2K 360Hz Oyun Monitörleri Listesine Katıldı, En Üst Düzey Özelliklere Sahip Ancak Pahalı ANTGAMER ANT27VQ , IPS panel içeren 2K 27 inç ekran boyutuyla geliyor. Monitör, mevcut endüstri standartlarının çok üzerinde olan 360Hz yenileme hızıyla oyuncular için özel olarak ayarlanmıştır. 360Hz monitörlerin benimsenmesi yaygınlaşmamış olsa da, bu monitörün tek pazarı olan eSpor oyun segmenti için cazip görünüyor.

ANTGAMER 2K 360hz eSpor Monitörünü Tanıttı!

Bağlantı noktası seçimi için HDMI 2.1, DP 1.4 ve USB arabirimleri için desteğimiz var. Monitörde iki HDMI 2.1, tek bir DP1.4, iki USB 3.0 ve bir Ses girişi bulunuyor. Önceden dahil edilen standın, döndürme ve yükseklik dahil olmak üzere geniş bir “ayarlama” yelpazesine sahip olduğu söyleniyor, bu da monitörü en azından gördüğümüz kadarıyla harika bir komple paket haline getiriyor.

ANTGAMER 2K 360hz eSpor Monitörünü Tanıttı!

Fiyata gelince, ANT27VQ MAX yaklaşık 810 USD‘den satılıyor, bu da “üst uçta” görünen bir fiyat etiketi. ANTGAMER’in bu alana nispeten yeni girdiği göz önüne alındığında, rekabetçi bir fiyatlandırma bekliyoruz. Türkiye pazarına ise daha girmedi.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon