Apple Podcasts Uygulaması Tesla Araçlara Ücretsiz Geliyor

Büşra Koça
A+A-
Reset

Apple Podcasts uygulaması, şirketin önümüzdeki hafta yayınlayacağı 2023 Tatil Güncellemesi ile Tesla araçlarına gelecek.

Yaklaşık 50 ülke ve bölgedeki Tesla Model S, 3, X, Y ve Cybertruck sahipleri uygulamayı ücretsiz, kablosuz bir yazılım güncellemesiyle alacaklar. Apple Podcast’leri hücresel bağlantı üzerinden yayınlamak için Premium Connectivity aboneliği gerekiyor.

Güncellemenin ardından kullanıcılar Tesla’nın Uygulama Başlatıcısı’nda Apple Podcasts uygulamasını görecekler. Uygulama haritanın üstünde açılabilir ya da alt kısımdaki Uygulamalarım yuvasına sürüklenebilir ve burada sabitlenmiş olarak kalır. Apple Podcasts uygulamasını ilk kez açarken, kullanıcıların iPhone’larını kullanarak ekrandaki QR kodunu tarayıp ilgili web sayfasını açmaları ve Apple Kimliklerini kullanarak giriş yapmaları gerekiyor.

Tesla araçları için Apple Podcasts uygulaması, Apple cihazlarındaki benzerleri gibi Şimdi Dinle sekmesi, Sıradaki sıra, En Son Bölümler, Son Oynatılan bölümler, Gözat sekmesi, En İyi Programlar ve En İyi Bölümler özelliklerine sahip. Ayrıca kullanıcının tüm podcast kitaplığını içeriyor ve takip ettiği programları, kayıtlı bölümleri ve takip ettiği programların en son bölümlerini görmesini sağlıyor.

Oynatma aygıtlar arasında senkronize ediliyor, böylece sürücü varış noktasına ulaştığında başka bir Apple aygıtında kaldığı yerden dinlemeye devam edebiliyor. Apple Podcasts ayrıca Tesla’nın arama deneyimine doğrudan entegre edilerek kullanıcıların belirli programları, kişileri ve konuları aramasına ve ilgili sonuçlara göz atmasına olanak tanıyor.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon