Apple Vision Pro’nun Çıkış Tarihi Mart’a Ertelendi!

Büşra Koça
A+A-
Reset

Apple’ın Vision Pro duyurusu, mobil bilişimin geleceğinin ne olabileceğine dair bir fikir verdi. Kulaklık, şirketin WWDC 2023 etkinliğinde tanıtıldı ve tahmini lansmanının önümüzdeki yılın başında yapılacağı söylendi. Daha önce Vision Pro’nun Ocak ayında piyasaya sürüleceği tahmin ediliyordu, ancak şirketin genel kullanıma sunmadan önce çok işi olduğu anlaşılıyor.

Apple Vision Pro’yu Mart ayında, muhtemelen yeni OLED iPad Pro modelleriyle birlikte piyasaya sürecek

Şirket Vision Pro’yu test etmek için dağıtım planlarına sahip olsa da, Bloomberg’den Mark Gurman son Power On bülteninde kulaklığın “Mart ayı civarında” piyasaya sürüleceğini belirtiyor. Kulaklık başlangıçta Amerika Birleşik Devletleri’nde piyasaya sürülecek ve kademeli olarak önümüzdeki yılın ilerleyen dönemlerinde ek bölgelere genişletilecek.

Apple resmi olarak Vision Pro’nun önümüzdeki yılın başlarında satışa sunulacağını belirtti ancak kesin bir çıkış tarihi vermedi.
Kulaklık satışa sunulduğunda, Apple perakende mağazasında randevu ile satılacak.Cihaza Apple’ın çevrimiçi mağazalarından da erişebilirsiniz. Şirket, son kullanıcı için sorunsuz bir dağıtım deneyimi sunmak istediğinden Vision Pro kulaklığı üçüncü taraf satıcılar aracılığıyla sunmayı planlamıyor.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon