Deadpool 3 Çekimleriyle İlgili Heyecan Verici Gelişmeler Açıklandı

Tibet Tan Aksoy
A+A-
Reset

Ryan Reynolds’ın başrolünü üstlendiği süper kahraman serisinin üçüncü filmi için daha önce grev kuralları doğrultusunda prodüksiyon durdurulmuştu. Ancak The Wrap’in haberine göre Disney eşbaşkanı Alan Bergman, Disney Town Hall oturumunda projenin çekimlerine yeniden başlandığını doğruladı.

Reynolds’ın başroldeki suikastçı Wade Wilson rolünü yeniden canlandırmasının yanı sıra, üçüncü filmde oyuncuya Wolverine rolünde sürpriz bir şekilde Hugh Jackman da eşlik edecek – ikilinin karakter olarak ilk bakış görüntüsü bu yılın başlarında yayınlandı.

Deadpool 3 aynı zamanda Disney’in 20th Century Fox’u satın almasının ardından Marvel Stüdyoları tarafından üretilen ilk film olacak.

Deadpool 3’ün kadrosuna katılan diğer isimler arasında filmin kötü karakterini canlandıracak olan The Crown’dan Emma Corrin ve MCU’daki ilk çıkışını açıklanmayan bir rolle yapacak olan Succession’ın yıldızı Matthew Macfadyen da yer alıyor.

Reynolds kısa süre önce filmle ilgili bir güncelleme daha paylaşarak, film 26 Temmuz 2024’te vizyona gireceği için hayranların kendisini önümüzdeki yıl ikonik kostümüyle tekrar göreceğini doğruladı.

Aktör ayrıca yeni filmde popstar Taylor Swift’in kamera arkasına geçeceği söylentilerine de yanıt verdi ve hayranlarına bunu öğrenmek için önümüzdeki yaza kadar beklemeleri gerektiğini söyledi.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon