Dragon’s Dogma 2 Mart 2024’te Piyasaya Çıkıyor

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

CAPCOM’un popüler oyunu Dragon’s Dogma 2, Suudi Arabistan ve ardından PEGI tarafından 18 yaş sınıflandırması alarak dikkat çekti. PEGI sınıflandırması, oyun içi satın almaların olasılığını vurgulayarak oyunun olgun tonunu yansıttı.

PEGI web sitesine göre, oyunun potansiyel çıkış tarihi 22 Mart 2024 Cuma günü olarak gösteriliyor. Bu, CAPCOM’un duyurduğu Dragon’s Dogma 2 gösterisi için heyecanı artırıyor.

Dragon’s Dogma 2 gösterisi, 28 Kasım Salı günü Pasifik Saati ile 13.00’te gerçekleşecek. Game Director Hideaki Itsuno ve Yapımcı Yoshiaki Hirabayashi tarafından sunulacak olan bu 15 dakikalık canlı yayın, taze oyun içi görüntüler ve önemli bilgiler içerecek.

Oyun Direktörü Itsuno-san, Dragon’s Dogma 2’nin orijinal vizyonunu tam anlamıyla gerçekleştireceğini ve mevcut nesil donanımın gücünü kullanacağını söyledi. Oyuncular, Arisen’lerini özelleştirme, parti seçme ve çeşitli oyun içi durumları yönlendirme özgürlüğüne sahip olacaklar.

Dragon’s Dogma 2, oyuncuları epik bir maceraya davet ederken, devam oyununa benzersiz bir dokunuş ekleyerek, “Pawns” adı verilen gizemli diğer dünya varlıklarıyla birlikte oynama özelliği sunacak. Oyuncular, fantastik dünyanın daha derinlemesine bir anlayışını elde etmek için heyecanla gösteriyi bekliyorlar.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon