Final Fantasy VII Ever Crisis Nihayet iOS ve Android’e Çıktı

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Final Fantasy, bir franchise olarak, başlangıcından bu yana çok büyüdü ve şimdi ana hikayedeki sayısız oyunun yanı sıra spin-off’larla her türlü kullanıcıya hitap eden çok platformlu bir franchise. Şimdi, Final Fantasy VII Ever Crisis nihayet Android ve iOS oyuncuları için burada ve sizi sayısız saat boyunca eğlendirecek bir oyun arıyorsanız, bu oyun tam size göre.

Final Fantasy VII Ever Crisis, oyuncuların mobil platformlar için optimize edilmiş aksiyonun yanı sıra mükemmel RGP özelliklerini deneyimlemelerine olanak tanıyacak. Ayrıca ikonik Aktif Zamanlı Savaş Sistemine de sahip olacaksınız. Partinizi Cloud, Tifa, Aerith, Zack gibi efsanevi karakterlerle ve serinin birçok müdavimiyle özelleştirebileceksiniz. Oyunda ayrıca ikonik Final Fantasy boss savaşları da yer alacak ve tabii ki oyuna tek başınıza veya üç arkadaşınızla birlikte katılabileceksiniz.

Daha önce de belirtildiği gibi, Final Fantasy VII: Ever Crisis artık hem iOS hem de Android cihazlarda mevcut. Oyunu indirmeye ve istediğiniz kadar oynamaya başlayabilirsiniz. Unutmayın, oyun episodik bir sisteme sahip, bu nedenle gelecekte çok sayıda güncelleme ve yeni içerik alacaksınız.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon