Fortnite Bölüm 4 Sezon 4’teki Yenilikler: Yıldız Savaşları Kostümü, Vampir Patron ve Daha Fazlası

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Yeni bir Fortnite sezonunun zamanı geldi ve Fortnite Bölüm 4 Sezon 4: Son Tatil’de bu, tonlarca yeni silah, geri dönen favoriler, sekiz yeni savaş bileti görünümü, üç yeni ilgi çekici yer ve çok daha fazlası anlamına geliyor.

Fortnite Bölüm 4 Sezon 4 Savaş Bileti

Bu sezonun savaş kartı en son Star Wars crossover’ı ile öne çıkıyor ve Rosario Dawson’ın Ahsoka Tano’su bu sezonun ilerleyen günlerinde sezon ortası bonus görünümü olarak oyuna geliyor. Geriye, ikinci bir crossover da dahil olmak üzere, geçişin ilk 100 seviyesinde açılacak yedi tane daha kostüm kalıyor. Bu durumda TikTok yıldızı Khaby Lame, ikinci kez (Neymar Jr.) bir İkon Serisi kostümünün savaş geçişine dahil edildiğini gösteriyor.

Soygun ekibi lideri Nolan Chance, vampir kötü adam Kado Thorne ve kaçış sürücüsü Piper Pace, kaslı Balık Thicc, hacker Mae ve “maskeli bir maven” olan Antonia gibi hırsızlık kahramanları da dahil olmak üzere diğer altı karakterin hepsi Epic’in kendi hayal gücünden geliyor.

Yeni Silahlar ve Ganimet Havuzu

Fortnite’ta görücüye çıkan silahlar arasında Infiltrator Pump Shotgun, Scoped Burst SMG ve Twin Mag Assault Rifle yer alıyor.

Fortnite Bölüm 4 Sezon 4'teki Yenilikler: Yıldız Savaşları Kostümü, Vampir Patron ve Daha Fazlası

Sinematik fragmanda görüldüğü gibi, envanterinizde taşıyabileceğiniz bir çantadan fırlatılan Business Turret adlı yeni bir konuşlandırılabilir otomatik taret de var. Yeni Soygun Çantaları, eli boş yakalananlar için içinde teçhizatla önceden yüklenmiş olarak geliyor ve yeni Crash Pad Jr. oyunculara popüler hareketlilik öğesinin daha küçük bir versiyonunu sunuyor.

Ayrıca, oyuncuları Looney Tunes tarzı kapalı bir alanda olsalar bile hızlı bir şekilde bir alandan dışarı iten Roket Koçu adlı yeni bir öğe de var.

Fortnite Bölüm 4 Sezon 4'teki Yenilikler: Yıldız Savaşları Kostümü, Vampir Patron ve Daha Fazlası

Bir ton Mitik silah da geri dönüyor. Bu silahlar oyunun şimdiye kadar bulunan en popüler silahlarından bazılarını temsil ediyor, bu nedenle toplu geri dönüşleri eski ve yeni Fortnite oyuncuları için büyük bir olay olacak gibi görünüyor. Liste şunları içeriyor:

  • Midas’ın Davul Silahı
  • TNTina’nın Ka-Boom Yayı
  • Ocean’s Dipsiz Sürahi
  • Kit’in Şok Dalgası Fırlatıcısı
  • Zyg ve Choppy’nin Işın Silahı
  • Vakfın MK-Seven Saldırı Tüfeği
  • Gunnar’ın Stinger SMG’si

Bu süper nadir silahlar, harita değişiklikleri kılavuzunda ayrıntılarını verdiğimiz yüksek güvenlikli Thorne mülklerinde bulunabilir.

Harita Değişiklikleri

Fortnite Bölüm 4 Sezon 4'teki Yenilikler: Yıldız Savaşları Kostümü, Vampir Patron ve Daha Fazlası

Bu yeni alanlar, hikayeye göre, bu yılın Ekim ayındaki Cadılar Bayramı etkinliğinde hiç şüphesiz rol oynayacak olan vampir kötü adam Kado Thorne’a ait.

Her durumda, Sanguine Suites, Relentless Retreat ve Eclipsed Estate lazer ızgaralar, kameralar ve silahlı muhafızlarla yoğun bir şekilde korunuyor. Elbette Bölüm 4 Sezon 4’te bulunacak çok sayıda NPC de var.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon