GTA 6, Fragmanı Ve Çıkış Tarihi Çok Yakında Açıklanabilir!

Büşra Koça
A+A-
Reset

Grand Theft Auto 6’nın nihayet yolda olabileceğini, resmi tanıtım ve fragmanın hemen yakında olabileceğini iddia ediliyor.

Birden fazla kaynağa göre Grand Theft Auto 6 nihayet bir fragmanla resmi olarak tanıtılmak üzere. Hayranlar yıllardır GTA 6 ile ilgili haberleri bekliyordu ve söylentiler her yerde olsa da, bu belirgin içeriden bilgi nihayet oyuncuların tamamen gerçekleştirilmiş oyunu ilk kez ne zaman görebilecekleri konusundaki perdeyi aralayabilir.

Kısa bir süre önce, Rockstar Games bir Amazon Fire Stick ile hacklendi ve bunun sonucunda geliştirilmekte olan bir yapının görüntüleri internete sızdı. Bu sızıntı şirket ve proje üzerinde çalışanlar için büyük bir darbe oldu.

Bloomberg’in haberine göre, Rockstar Games’ten birçok kişi GTA 6’nın bu hafta resmi olarak duyurulmasının beklendiğini ve Aralık ayında da bir fragman yayınlanacağını açıkladı. Fragmanın Rockstar Games’in 25. yıldönümünü kutlamak için yayınlanması bekleniyor. Ne yazık ki, kaynakların konuyla ilgili konuşma izinleri olmadığı için isimleri açıklanmadı ve oyunla alakalı ne beklememiz gerektiğiyle ilgili daha fazla bilgi paylaşılmadı.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon