Margot Robbie, THY’nin Yeni Reklam Yüzü Oluyor

Büşra Koça
A+A-
Reset

Türk Hava Yolları (THY), dünya çapındaki ünlü isimlerle gerçekleştirdiği reklam kampanyalarına bir yenisini ekliyor. Şirketin daha önce Kobe Bryant, Didier Drogba, Lionel Messi gibi birçok ünlü ismi içeren reklam projeleri büyük ilgi görmüştü. THY, şimdi de Avustralyalı oyuncu Margot Robbie ile iş birliği yapma kararı aldı.

THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, Margot Robbie ile yapılan görüşmeyi açıkladı. Bolat, 15-25 Mart 2024 tarihleri arasında Avustralya rotasına başlayacaklarını ve Robbie’nin Türkiye’nin önemli noktalarından biri olan Göbeklitepe gibi yerleri gezeceğini belirtti.

Dünyanın en büyük hava yolu şirketlerinden biri olarak bilinen THY, bu iş birliği ile reklam kampanyalarına bir yıldız daha ekleyerek global çapta dikkat çekmeyi amaçlıyor. Margot Robbie’nin Türkiye’nin kültürel zenginliklerini keşfedeceği bu proje, şirketin prestijini artırmayı hedefliyor.

THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat 15-25 Mart 2024 tarihleri arasında Avustralya’ya uçmaya başlıyoruz. Şimdi Avustralyalı oyuncu Margot Robbie ile görüşüyoruz. Onu uçuştan bir hafta önce getirip Göbeklitepe gibi birçok yerde gezdirmeyi planlıyoruz. Avustralya uçuşu aktarmalı olacak. Buradan 10 saat Singapur’a, oradan da 7 saat Avustralya’ya gidilecek.” dedi.

Türk Hava Yolları (THY), önceki iş birliklerinde olduğu gibi Margot Robbie ile de uluslararası alanda marka imajını güçlendirmeyi ve Avustralya rotasını ön plana çıkarmayı hedefliyor. Ünlü aktris, son olarak Barbie filmiyle 1,4 milyar dolarlık bir hasılat elde etmişti. Ayrıca Once Upon a Time in Hollywood, The Wolf of Wall Street, Bombshell, Suicide Squad, I, Tonya gibi çok sayıda popüler filmde başarıyla yer almıştı. Bombshell ve I, Tonya filmleri ile Oscar adaylığı da elde etmiş olan Robbie, THY iş birliği ile markanın uluslararası çapta daha fazla dikkat çekmesine katkı sağlayacak.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon