NACON, Dolby Atmos Özellikli ‘RIG 900 MAX HX’ Oyuncu Kulaklığını Tanıttı

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Kulaklık endüstrisinde oldukça popüler bir oyuncu olan NACON, üstün teknik özelliklere ve yeteneklere sahip yeni RIG 900 MAX HX kulaklıklarını tanıttı.

Bilmeyenler için NACON, her oyun platformu için kulaklıklar konusunda uzmanlaşmış ünlü ses şirketi RIG’in bir ebeveynidir. Geçmişte RIG 800 PRO gibi birkaç rekabetçi ürün tanıttılar, ancak şirket burada bir adım daha ileri gidiyor ve tüketicilere odyofil endüstrisindeki her üst düzey özelliği tek bir pakete entegre etme seçeneği sunuyor.

NACON, Dolby Atmos Özellikli 'RIG 900 MAX HX' Oyuncu Kulaklığını Tanıttı

Bu farklı eklentiyle birlikte RIG 900 MAX HX, sektörün “kişiselleştirilmiş” Dolby Atmos deneyimini destekleyen ilk oyun kulaklığı olacak. Dolby Kişiselleştirme uygulaması kullanıcının kulaklarının, başının ve omuzlarının şeklini tarayarak kişiye özel bir akustik harita oluşturuyor. Vaat edilen sonuç, derinlik ve boyut sağlayan ve oyuncunun seslerin nereden geldiğini doğru bir şekilde tespit etmesine olanak tanıyan zengin bir 3D ses ortamıdır.

NACON, Dolby Atmos Özellikli 'RIG 900 MAX HX' Oyuncu Kulaklığını Tanıttı

Teknik kısımlara geçecek olursak, RIG 900 MAX HX düşük gecikmeli 2.4GHz kablosuz bağlantı ve Bluetooth 5.1 bağlantısı size istediğiniz gibi “çift kanallı” iletişim seçeneği sunuyor. Şirket, hızlı kablosuz bağlantısıyla 50 ila 60 saate varan pil ömrünün reklamını yapıyor.

295 gram ağırlığındaki kulaklıklar, “SNAP-FIT” nefes alabilen kulaklık başlıklarıyla donatılmış ve terinizi silmenize gerek kalmadan kesintisiz bir oyun deneyimi sağladığı bildiriliyor.

Fiyatlandırma ve bulunabilirlikle ilgili olarak, RIG 900 MAX HX şu anda şirketin resmi web sitesinde 249,99 $ ‘a satılmaktadır.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon