Netflix, Mobil Oyun Kataloğuna GTA Oyunlarını 14 Aralık’ta Getirecek

Büşra Koça
A+A-
Reset

Netflix, Grand Theft Auto: The Trilogy’yi kataloğuna eklemeye karar verdi. Yayın platformu, GTA III, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas’ın Definition Edition’ını sunmaya başlayacak ve akıllı telefonunuzda güzel bir oyun deneyimi arıyorsanız, iyi bir tercih olabilir. 🙂

Telefonunuzda biraz eğlenmek istiyorsanız Netflix’teki Grand Theft Auto: The Trilogy mükemmel bir fikir gibi görünüyor

Netflix, Definitive Edition üçlemesinin 14 Aralık’ta yayın platformuna geleceğini doğruladı. Oyunlar tek bir üçleme paketinin parçası olduğundan, üç oyuna da erişebilmek için sadece birini indirmeniz gerekecek.

Netflix üç oyunu da şu şekilde tanımlıyor:

Grand Theft Auto III – Definitive Edition: Liberty City’ye hoş geldiniz. Her şeyin başladığı yere. Devasa ve çeşitli bir açık dünya, hayatın her kesiminden vahşi bir karakter kadrosu ve dilediğiniz gibi keşfetme özgürlüğü ile Grand Theft Auto III, suçun karanlık, ilgi çekici ve acımasız dünyasını parmaklarınızın ucuna getiriyor.

Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition: 1980’li yıllara hoş geldiniz. Büyük saçların ve pastel takım elbiselerin on yılından, bir adamın suç yığınının zirvesine yükselişinin hikayesi geliyor. Grand Theft Auto, Tommy Vercetti’nin aşırılıklarla dolu ve olasılıklarla dolup taşan neon ışıklı tropik bir kasabadaki ihanet ve intikam hikayesiyle geri dönüyor.

Grand Theft Auto: San Andreas – Definitive Edition: 90’lı yılların başları. Birkaç polisin cinayet suçunu üzerine atmasının ardından Carl ‘CJ’ Johnson, ailesini kurtarmak ve sokakların kontrolünü ele geçirmek için San Andreas eyaletinin tamamını kapsayan bir yolculuğa çıkmak zorunda kalır.

Grand Theft Auto: The Trilogy’nin Netflix aboneliği olan herkes için ücretsiz olarak mevcut olduğunu belirtmek gerekir. Aboneliğinizi App Store, Google Play Store veya yayın hizmetinin kendisi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu üçleme şu anda ön sipariş için mevcut.

Son olarak, deneyiminizin olabildiğince iyi olmasını sağlamak için her üç oyun da mobil cihazlar için güncellendi. Oyun dünyasının en iyi dönemlerinden biri olduğuna inandığım Grand Theft Auto’nun altın çağını yeniden yaşayacaksınız.

Çıkış tarihine gelince, Grand Theft Auto: The Trilogy 14 Aralık’ta Netflix’te yayına girecek. Yani, oyunların nihayet oynanabilir hale gelmesine iki hafta gibi bir süre var.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon