Netflix’in Animasyon Dizisi Tomb Raider’dan Yeni Görüntüler Geldi

Büşra Koça
A+A-
Reset

Netflix’in uyarlaması olan animasyon dizisi Tomb Raider: The Legend of Lara Croft için yeni görüntüler paylaşıldı.

Geçtiğimiz ay Netflix, üzerinde çalıştığı bir Tomb Raider dizisi hakkında bir duyuru yapmıştı. Ayrıca, platform, Netflix Geeked Haftası etkinlikleri sırasında dizinin ilk fragmanını paylaşarak daha fazla detay vermişti. Şimdi ise Tomb Raider: The Legend of Lara Croft dizisinin kamera arkası görüntüleri izleyicilerle buluştu.

Legendary Entertainment ve Powerhouse Animation, önümüzdeki haftalarda yayınlanması planlanan Lara Croft dizisi hakkında yeni bilgileri paylaştı. Netflix’in animasyon dizisi için paylaşılan kamera arkası videosu, yaratıcı ekibin Lara Croft’un maceralarını nasıl ele aldığını gösteriyor.

Tomb Raider: The Legend of Lara Croft

Animasyon dizisi, Tomb Raider oyunlarına dayanıyor ve Shadow of the Tomb Raider’daki olaylardan sonrasını ele alacak. Oyunlarda Lara’yı seslendiren Camilla Luddington’un yerine Netflix dizisinde, Agent Carter ve Marvel Cinematic Universe’deki rolleriyle tanınan Haley Atwell seslendirecek. Powerhouse Animation, Castlevania serisinin geliştiricisi olarak bilinen ekip, Lara’nın hikayesinin heyecan verici bir yolculuk olacağını belirtti. Haley Atwell’in yanı sıra, Lara’nın arkadaşı ve meslektaşı Jonah rolünü Earl Baylon canlandıracak.

Gösterilen konsept çizimler, Lara’nın snowboard yapacağı, binalar arasında koşacağı ve dünyanın dört bir yanındaki mezarları keşfedeceği bir hikayeyi işaret ediyor. Tomb Raider: The Legend of Lara Croft, 20 yılı aşkın süredir devam eden serinin köklerini kapsayacak ve izleyicilere bazı sürprizler sunacak.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon