Netflix’in The Witcher: Sirens of the Deep Animasyon Filminde Geralt’ın Orijinal Seslendirme Sanatçısı Yer Alacak

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Netflix, platformunda 2024’ün sonlarında yayınlanacak olan “The Witcher: Sirens of the Deep” adlı animasyon filmine dair bir önizleme sunmuştur. Andrzej Sapkowski’nin “A Little Sacrifice” adlı kısa hikayesinden ilham alan bu animasyon, The Witcher evreninin ilginç dünyasına götürüyor.

Hikaye, Geralt of Rivia’nın sahili vuran gizemli saldırıları araştırdığı bir dizi olayı takip ediyor. İnsanlar ve okyanusun derinliklerinden gelen deniz kavimleri arasında gerilim artıyor ve etkileyici bir anlatı için zemin oluşturuyor. Film, canlı aksiyon serisinin ilk sezonunun 5. ve 6. bölümleri arasında konumlanmış olup, hayranları için orijinal Witcher oyuncusu Henry Cavill’i andıran bir Geralt’ı tanıtıyor.

Özellikle animasyon filmi, Anya Chalotra ve Joey Batey’nin Yennefer of Vengerberg ve Jaskier rollerini tekrar üstlendiği tanıdık yüzleri geri getiriyor. Witcher oyunlarında Beyaz Kurt’u canlandırmasıyla tanınan Doug Cockle, Geralt’a sesiyle hayat veriyor ve bu, oyun tutkunları için nostaljik bir dokunuş ekliyor. Yönetmenlik görevini “The Witcher: Nightmare of the Wolf” için bir storyboard sanatçısı olan Kang Hei Chul üstlenirken, animasyonlar Güney Kore stüdyosu MIR’e, “Nightmare of the Wolf” üzerindeki çalışmalarıyla ün kazanmış bir stüdyoya emanet ediliyor.

Henry Cavill’in Geralt rolündeki canlandırmasını seven hayranlar için bu animasyon filmi, aktörün canlı aksiyon dizisine veda ettiği üçüncü sezonun ardından onu ikonik rolde görmenin son fırsatı olabilir. Geralt’ın ayakkabılarına girecek olan Liam Hemsworth, The Witcher serisi için yeni bir dönemi başlatacak.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon