Opera GX ve Amazon’dan Yeni İşbirliği: Gen V Tarayıcıya Ekleniyor

A+A-
Reset

Opera GX, Prime Video’nun şu anda Prime Video’da yayınlanan Gen V dizisiyle işbirliği içinde, devasa hayran topluluğunu dünya içi bir sosyal ağ olan “V” ile tanıştırmak için yeni, türünün tek örneği bir çevrimiçi deneyim sunuyor.

Kullanıcılar Gen V‘deki karakterlerle bağlantı kurabilir, Homelander ve A-Train gibi ikonik karakterlerin yanı sıra Gen V ve The Boys’daki diğer resmî karakterler de dâhil olmak üzere The Seven üyelerinin profilleriyle etkileşime geçebilirler.

Opera GX ve Amazon'dan Yeni İşbirliği: Gen V Tarayıcıya Ekleniyor

V kullanıcıları ayrıca resmi dünya içi Godolkin Üniversitesi’ni keşfedebilir ve en popüler öğrencilerinden bazılarını yakalayabilirler. Kullanıcılar, Godolkin Üniversitesi’nin en son öğrenci sıralamalarını takip edebilecek, öğrenciler en üst pozisyon ve The Seven’a katılma fırsatı için savaşacak ve bir dizi özel Gen V içeriğine erişebilecek.

Elbette, Opera GX her zaman kullanıcılarını gözetir ve hayranlar, diziyi bugün olduğu gibi gürültülü, sinirli hayranların favorisi yapan tüm unsurlarla vurgulanan özel Gen V ve Godolkin Üniversitesi temalı tarayıcı içi Modları ellerine almayı dört gözle bekleyebilirler.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon