Oppo Find N3 Flip ve Watch 4 Pro’dan Yeni Gelişmeler!

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Oppo, katlanabilir telefon serisine yeni bir model ekleyerek Oppo Find N3 Flip‘i tanıtmaya hazırlanıyor. Çin merkezli üretici, yakın zaman önce Weibo platformunda, Çin’de 29 Ağustos tarihinde Oppo Find N3 Flip ve Watch 4 Pro modellerini piyasaya süreceğini duyurdu.

Etkinliğin odak noktası kesinlikle Oppo Find N3 Flip olacak. Resmi olarak Oppo tarafından paylaşılan görseller, daha önce sızdırılan tasarımları ve görüntüleri doğruluyor.

Yeni nesil Find N3 Flip modeli, önceki sızıntılarda görüldüğü gibi dikey olarak konumlandırılmış iki kamera yerine, bir daire içine yerleştirilmiş üç kameraya sahip olacak.

Şu anki bilgilere göre Oppo telefonun 120Hz yenileme hızına sahip 6,8 inç LTPO ekrana sahip olacağı biliniyor. Birincil kamera, 8MP ultra geniş ve 32MP telefoto kamera ile 50 megapiksel bir sensör olacak; ön tarafta 32 megapiksel bir kamera daha bulacaksınız ve telefon ColorOS 14 tabanlı Android 13 ile çalışacak. Ek olarak 67W hızlı şarjı desteklemesi ve 4.300 mAh pile sahip olması bekleniyor.

Oppo Find N3 Flip ve Watch 4 Pro'dan Yeni Gelişmeler!

Oppo Watch 4 Pro tüm detaylar

Oppo Find N3 Flip ve Watch 4 Pro'dan Yeni Gelişmeler!

Watch 4 Pro’nun resmi görselleri, hassas kavisli yüzey tasarımını gözler önüne seriyor. Saat, paslanmaz çelikle kaplanmış ve seramik alt kapağa sahip olarak geliyor; ayrıca farklı kordon seçenekleri sunuyor.

Sadece birkaç gün önce, Oppo Watch 4 Pro ile ilgili bazı detaylar paylaşıldı. Saat, Snapdragon W5 Gen1 işlemci tarafından desteklenecek, 2 GB RAM‘e sahip olacak ve aynı zamanda tam renkli, sürekli açık (Always On Display – AOD) desteği sunan LTPO AMOLED bir panele sahip olacak.

Bu yeni akıllı saat, sekiz kanallı bir kalp atış hızı sensörü, 16 kanallı bir kan oksijen (SpO2) sensörü, bir bilek sıcaklık sensörü ve bir EKG sensörü gibi çeşitli sağlık özelliklerini içerecek.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon