PlayStation Plus, Eylül Ayı Oyunları Belli Oldu

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Eylül ayı için yeni bir PlayStation Plus Aylık Oyunlar dizisi; Saints Row, Black Desert – Traveler Edition ve Generation Zero’dan oluşuyor.Bu oyunlar 5 Eylül Salı gününden 2 Ekim Pazartesi gününe kadar PlayStation Plus üyelerine sunulacak.

Şimdi sırayla her bir oyuna daha yakından bakalım.

PlayStation Plus, Eylül Ayı Oyunları Belli Oldu

Saints Row | PS4, PS5

Şimdiye kadar yaratılmış en büyük ve en iyi Saints Row oyun alanını deneyimleyin. Santo Ileso’nun eşsiz ve geniş dünyası, zirveye giden yolda ateş ederken, araba kullanırken ve kanatlı uçuş yaparken heyecan verici yan işler, suç girişimleri ve gişe rekorları kıran görevlerden oluşan vahşi, hayattan daha büyük bir kum havuzunun zeminini oluşturuyor. Şehri blok blok ele geçirin, düşman gruplara karşı savaş açın ve sokaklardaki hakimiyetinizi sıkılaştırın. İstediğiniz zaman bir arkadaşınızla çevrimiçi oynayın, tamamen bağlantısız açılan / bırakılan kooperatif aracılığıyla, ikinizi de tuhaf aksiyonun dışına çıkarma ihtiyacını ortadan kaldırın.

PlayStation Plus, Eylül Ayı Oyunları Belli Oldu

Black Desert – Traveler Edition | PS4

Hızlı tempolu PvE savaşları, büyük ölçekli PvP kuşatma savaşları, birden fazla karakter sınıfı ve uzmanlaşabileceğiniz savaş türleri sunan bu açık dünya fantezi MMORPG’sinde aradığınızı bulun. Kendinizi ticaret, balıkçılık, at eğitimi, simya, aşçılık ve toplayıcılık gibi çeşitli uğraşlara adamayı da seçebilirsiniz. Traveler Edition, temel oyun ve çok sayıda eklentiden oluşan bir pakettir*.

*Bu eklentiler toplu olarak, PlayStation Store’da ayrı bir indirme olarak da bulunan The Traveler Item Pack’i oluşturur. Black Desert’ın herhangi bir sürümünü satın almış olan PlayStation Plus üyeleri, PlayStation Plus’tan tam Traveler Edition paketini kullanamazlar. Ancak, Black Desert’ın Traveler Edition dışındaki herhangi bir sürümünü satın almış olan PlayStation Plus üyeleri, bunun yerine PlayStation Plus’tan bağımsız Traveler Öğe Paketi’ni kullanabilirler.

PlayStation Plus, Eylül Ayı Oyunları Belli Oldu

Generation Zero

Bu birinci şahıs açık dünya macerası, 1980’lerin İsveç’inin tanıdık ama düşmanca açık dünyasında geçiyor. Bölgeye olanların ardındaki gerçeği keşfederken tek başınıza veya üç arkadaşınızla sorunsuz çevrimiçi iş birliğinde ölümcül makine düşmanlarla savaşın ve hayatta kalın. Bu mekanik güçlere karşı adrenalin pompalayan gerilla savaşına girerken savaşlarınızı akıllıca seçmelisiniz. Ölen düşmanlarınızdan parçalar toplayın ve bunları ekipman, silah ve mühimmat yapmak için kullanın. Ada genelinde kendi üslerinizi inşa edip güçlendirin ve evinizi geri almaya başlayın.

Ağustos Ayı Aylık Oyunlarını indirmek için son şans
PlayStation Plus üyelerinin PGA Tour 2K23, Dreams ve Death’s Door’u oyun kütüphanelerine eklemek için 4 Eylül Pazartesi gününe kadar süreleri var.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon