Şahsiyet Dizisinin 2. Sezonunun Nerede Yayınlanacağı Belli Oldu

A+A-
Reset

Ünlü oyuncu Haluk Bilginer’in başrolünü üstlendiği ve etkileyici performansıyla Emmy Ödülü kazandığı dizi Şahsiyet, beş yıl aradan sonra ikinci sezonuyla geri dönüyor. Dizinin yeni sezonu hangi platformda yayınlanacağı da belli oldu.

Türkiye’de ve dünya genelinde büyük ses getiren Şahsiyet dizisi, ilk sezonunun 12 bölümünü tamamladıktan sonra ekranlardan ayrılmıştı. Sevilen dizi daha önce PuhuTV’de yayınlanmıştı.

Dizinin ikinci sezonu hakkında pek çok detay belirsizliğini korurken, bazı önemli bilgilere de ulaştık. Bunlardan en sonuncusu dizinin hangi platformda yayınlanacağına dair oldu. Şahsiyet, ikinci sezonunda yine Haluk Bilginer’e odaklanacak ve aynı zamanda Şebnem Bozoklu’nun da Zuhal Beyoğlu karakteriyle ekranda olacağını biliyoruz.

İlk sezonunda Cansu Dere tarafından canlandırılan Nevra Elmas karakterinin de yeni sezonda yer alacağı ancak Dere’nin bu rolü sürdürüp sürdürmeyeceği henüz belirsizliğini koruyor.

Yeni sezon kadrosunda yer alacağı doğrulanan diğer önemli isimler ise İlker Aksum, Nergis Öztürk, Ahmet Mümtaz Taylan ve Recep Usta gibi sevilen oyuncuları içeriyor. İlk sezona kıyasla, yeni sezon Agah Beyoğlu ve Avustralya’dan dönen kızı Zuhal Beyoğlu’nun dünyasına odaklanacak ve polis teması yerine farklı bir hikaye anlatılacak. Ancak yine de Nevra karakterini görmeye devam edeceğiz.

Heyecanla beklenen yeni sezon, GAIN platformunda yayınlanacak. İkinci sezonun toplamda 10 bölümden oluşacağı da gelen bilgiler arasında.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon