Super Mario Bros. Filmi 3 Aralık’ta Netflix’te

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Super Mario Bros. Filmi, şu anda yılın en çok hasılat yapan ikinci filmi olarak Barbie’nin hemen arkasında, 3 Aralık’ta bu platformda yayına girmeye hazırlanıyor.

Daha önce Peacock streaming’e özel olan film, Ağustos ayının başından bu yana oradaydı, ancak şimdi Netflix’e geçişi, filmi önemli ölçüde daha büyük bir izleyici kitlesine açacak. Peacock’un 28 milyon ücretli abonesi bulunurken, Netflix’in yalnızca ABD’de 74 milyon ücretli üyesi var. Bu da demek oluyor ki daha fazla izleyici, artık evlerinin konforunda Mushroom Kingdom macerasının keyfini çıkarmak için filmi kiralamaya veya satın almaya gerek duymadan yasal olarak erişebilecek.

Super Mario Bros. Filmi, ikonik Mushroom Kingdom’a hoş bir ve tahmin edilebilir güvenli bir yolculuk sunuyor ve Jack Black’in Bowser olarak sergilediği olağanüstü performansıyla dikkat çekiyor. Yeni başlayanlar için bir uyarı: filmin “Peaches” adlı çekici şarkısı bir süre kafanızda kalabilir. Ve endişelenmeyin, Chris Pratt’in Mario olarak performansı tamamen övgüye değer!

Bugüne kadar bir video oyunu serisinden uyarlanan filmler arasında en yüksek hasılat yapan film olmasına rağmen, Nintendo ve ortakları Universal Pictures ve Illumination’dan henüz bir devam filmi için resmi bir açıklama yok. Ancak, son haberlere göre Nintendo, Sony Pictures ile The Legend of Zelda’nın canlı aksiyon uyarlaması için güçlerini birleştiriyor, bu da daha yüksek bir risk seviyesine sahip bir girişim gibi görünüyor.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon