Uzun Süredir Beklenen GTA 6 Hakkında Yeni Çıkış Tarihi Teorisi

Tibet Tan Aksoy
A+A-
Reset


GTA 6’nın uzun süredir beklendiği söylenebilir. Bununla birlikte Rockstar zaman zaman Grand Theft Auto 6 hakkında hayranlarına ipuçları veriyor. Örnek olarak yakın zamanda yayınlanan bir blog gönderisinde karakterler Roma rakamı VI’yı ima eden bir işaretin önünde durmakta.

GTA hayranları Grand Theft Auto 6 için on yılı aşkın süredir bekliyor, bu nedenle bazılarının bu durumdan rahatsız olması anlaşılabilir bir durum. Ne de olsa Rockstar, oyunun geliştirilmekte olduğundan başka oyun hakkında neredeyse hiçbir şey açıklamadı. Önemli sızıntılar hayranları merakla beklenen oyunla ilgili bilgilendirirken, hala herhangi bir resmi fragman yayınlanmadı.

Çıkış tarihi teorisi

Rockstar Grand Theft Auto 6 hakkında sessizliğini korurken, zaman zaman hayranlarına oyun hakkında bilgi veriyor. En son GTA 6 tanıtımı, Rockstar’ın en son Grand Theft Auto Online güncellemelerini detaylandırdığı bir blog yazısıyla geldi. Yazıda, Vinewood tabelasının önünde duran iki GTA Online karakteri yer aldı ve “Vinewood” yazısının üzeri, Roma rakamıyla altı anlamına gelen “VI” haricinde çoğunlukla kapalıydı. Aynı görüntüde ayın da görülebilmesi, GTA 6’nın ortaya çıkma olasılığına ilişkin bazı hayran teorilerini güçlendirdi.

Bir reddit kullanıcısı, görselde görülen ayın Rockstar’ın Grand Theft Auto 6’yı ne zaman açıklayacağına dair bir ipucu olduğuna dair teorisini paylaştı. Teori, görseldeki ayın 3 Ekim Salı günü ayın gerçek evresiyle aynı evrede olduğu ve Rockstar’ın oyunlarını Ekim ayı içinde aynı zamanda da Salı günleri tanıtma ya da yayınlama alışkanlığında olduğu yönünde. Bu teoriyi destekleyen başka bir şey olmadığı için hayranlar kesinlikle fazla umutlanmamalı. Rockstar’ın Grand Theft Auto 6’yı yarın duyurması olası, ancak daha olası senaryo GTA 6’nın önümüzdeki yıl açıklanması.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon