Venom 3’ün Çıkış Tarihi Ertelendi

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Resmi Olarak Onaylandı: Venom 3’ün Çıkış Tarihi 8 Kasım 2024’e Ertelendi

Son duyuruya göre, Sony’nin Örümcek-Adam Evreni film serisi hayranları, uzun zamandır beklenen Venom 3’ün çıkış tarihindeki erteleme hakkında bilgi aldılar. İlk olarak 12 Temmuz 2024 tarihine planlanmış olan üçüncü film, şimdi 8 Kasım 2024 tarihinde sinemalarda gösterime girecek. Bu yeni çıkış tarihi, serinin önceki bölümleriyle daha yakın bir tarihe denk geliyor; orijinal Venom 5 Ekim 2018’de ve devam filmi Venom: Let There Be Carnage ise 1 Ekim 2021’de vizyona girmişti.

Venom 3’te Neler Bekleyebiliriz?

Venom 3, serinin ilk iki filminin senaryolarına katkıda bulunmuş olan Kelly Marcel’in yönetmenlik yapacağı bir yapıma sahne olacak. Yine, izleyicilere Mad Max: Öfkeli Yollar’daki rolüyle tanıdık gelen karizmatik Tom Hardy, Eddie Brock ve baş karakter olan simbiyotu canlandırmak üzere iki rolde yer alacak.

Proje, Hardy ve Marcel’in işbirliğiyle gerçekleşiyor ve Marcel, Hardy ile birlikte oluşturulan bir hikayeye dayalı olarak senaryoyu kaleme alıyor. Projeye bağlı olarak diğer önemli yapımcılar arasında Amy Pascal, Avi Arad, Matt Tolmach ve Hutch Parker bulunuyor.

Hayranlar bu heyecan verici sinematik evrenin bir sonraki bölümünü sabırsızlıkla beklerken, çıkışın ertelenmesi, serinin bu heyecan verici aksiyon dolu eklentisine dair heyecanı ve beklentiyi artırmayı vaat ediyor.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon