Vivo V29 Pro’nun Lansman Tarihi Açıklandı

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Vivo, Hindistan pazarında heyecan verici bir lansmanla karşımıza çıkıyor. 4 Ekim’de gerçekleşecek olan etkinlikte Vivo’nun yeni V29 serisi tanıtılacak. Bu seri, V29 Pro’nun katılımıyla V29, V29e ve V29 Lite modellerinden oluşacak.

Vivo, V29 Pro’nun teknik özelliklerini henüz açıklamamış olsa da, tasarım ve renk seçenekleri hakkında bazı bilgiler verdi. V29 Pro’nun tasarımı diğer Vivo Pro modelleri gibi dikkat çekici ve arka paneli farklı renk seçenekleri sunacak. Himalaya Mavisi, Majestic Kırmızısı ve Uzay Siyahı gibi renk seçenekleri arasında tercih yapabileceksiniz. Özellikle Majestic Red versiyonunda arka panelde renk değişimi öne çıkıyor.

V29 Pro’nun arka kapağında dikkat çeken özelliklerden biri “Smart Aura Light” adı verilen dairesel bir flaş halkası. Ayrıca, telefonun üç kamerasından biri Sony’nin IMX663 sensörünü kullanacak ve “kusursuz kenar algılama ve çarpıcı arka plan bokeh efekti” sunacak olan “2x profesyonel portre kamerası” olarak öne çıkıyor.

Hindistan’a özgü olarak, Vivo V29 Pro üç farklı Düğün Stili Portre filtresine sahip olacak: Prosecco, Neo Retro ve Pastels. Ayrıca, telefonun ağırlığı V29’dan 2 gram daha fazla olan 188 gram olacak.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon