X’e 3 Farklı Yeni Premium Abonelik Seçeneği Geliyor!

A+A-
Reset

Elon MuskX Premium ücretli hizmetini daha kullanıcı dostu kılmak adına değişikliklere gidiyor. Kullanıcılar için reklamsız bir deneyimi merkeze alarak daha çeşitli abonelik planlarıyla hizmet ağını genişletmeyi planlamakta.

Şu an için X Premium abonelik sahipleri, platformu ücretsiz kullananlara göre daha avantajlı. Ana akışta daha az reklam görüntüleniyor. Ancak Musk’ın açıklamalarına göre yakın gelecekte kullanıcıların reklamlardan tamamen muaf tutulduğu bir abonelik seçeneği de sunulacak. Ancak bu seçenek için kullanıcıların cüzdanlarını biraz daha açmaları gerekecek.

X’te Yeni Abonelik Seçenekleri Neler?

X uygulamasının son sürümünde yapılan incelemeler, X Premium için üç yeni abonelik seçeneğinin yolda olduğunu gösteriyor:

  • Basic (Temel) abonelik: Bu plan dahilinde kullanıcılar, reklamlarla normal bir şekilde karşılaşmaya devam edecekler.
  • Standart abonelik: Bu plan kapsamında kullanıcılar, ana akışta daha az reklamla karşılaşacaklar.
  • Plus abonelik: Bu plan ise kullanıcılara, tamamen reklamsız bir deneyim sunacak. Ancak Plus planının maliyeti konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor.

X Premium Fiyatlandırması

Mevcut X Premium fiyatlandırması aylık olarak 177 TL. Bu fiyatlandırma, web üzerinden yapılan işlemler için geçerli. Eğer X Android ya da İOS uygulaması üzerinden abonelik satın alırsanız bu fiyat, aylık 209 TL‘ye çıkıyor. Yıllık X Premium abonelik ücreti 2.199 TL iken, web üzerinden satın alındığında bu fiyat, 1.852,59 TL‘ye düşüyor.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon