Xiaomi, 14 Pro Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Büşra Koça
A+A-
Reset

Xiaomi önümüzdeki ay Xiaomi 14 serisini tanıtmaya hazırlanıyor ve şu ana kadar edindiğimiz bilgilere göre üç cihaz olacak: Başlangıç, Pro ve Ultra model. Bugün, Pro varyantına ilk kez göz atıyoruz.

Xiaomi 14 Pro çok güçlü bir donanıma sahip, ancak göründüğünden daha farklı olması gerekiyor

Xiaomi 14 Pro’nun 6,6 inç AMOLED ekrana ve selfie kameraya sahip. Şirket kavisli ekranı bir kenara bırakıp düz bir ekran tercih etmiş ki bu benim kesinlikle güzel bir şey. Giderek daha fazla şirket düz bir ekrana sahip olmanın çok daha iyi olduğunu fark ettiği için bu eğilimin değişmesine sebep oldu.

Xiaomi 14 Pro’nun bir iPhone’a çok benzemesinden dolayı hayal kırıklığına uğrattı diyebiliriz. Elbette, kamera adası biraz farklı, ancak bu telefonun yapılış şekli uzaktan bir iPhone gibi görünmesine neden olabilir.

Xiaomi 14 Pro, 120Hz ekran, Snapdragon 8 Gen 3, 4.860 mAh pil, sırasıyla 120W ve 50W kablolu ve kablosuz şarj ve giriş koruma derecesi de dahil olmak üzere gerçekten güzel bir donanıma sahip. Pro varyantı sizin için uygun değilse endişelenmeyin çünkü pil, kameralar ve ekran boyutu açısından daha da iyi özelliklere sahip olacak bir Ultra varyantı da olacak.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon