AOC İlk Taşınabilir Oyun Monitörü 16G3’ü Tanıttı

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

AOC tarafından geliştirilen ilk taşınabilir oyun monitörü 16G3 duyuruldu. Bu Monitör 15.6 inç Full HD IPS ekran, mobil oyunları daha çekici hale getirmek ve hareket halindeyken üretkenliği artırmak isteyen PC ve konsol oyuncuları için tasarlandı.

AOC GAMING 16G3, 144 Hz yenileme hızı ve 4 ms tepki süresi ile hızlı tempolu oyun deneyimi sunuyor. 250 cd/m² parlaklık ve 1000:1 kontrast oranı ise canlı renkler ve detaylar sağlıyor.

Monitör, tasarımı ve hafifliği ile dikkat çekiyor. İnce 11,5 mm profili ve 1,1 kg ağırlığı taşınabilirliği artırırken, yastıklı bir taşıma çantasıyla gelir. Dahili akıllı standı, konforlu bir görüntüleme deneyimi sunar. Auto-Pivot işlevi ise dikey ve yatay modlar arasında geçişi kolaylaştırır.

Bağlantı açısından 16G3, microHDMI girişi ve USB-C girişleri ile çok yönlülük sunar. İkinci USB-C portu DC güç girişine izin verirken, iki adet 1 W hoparlör ve kulaklık çıkışı da ses deneyimini iyileştirir.

AOC GAMING 16G3, oyunların ötesine geçerek profesyoneller için de ideal bir seçenektir. İkincil bir ekran olarak kullanılabilir ve çoklu monitör kurulumlarına uygun. VESA montaj desteği, sabit kurulumları mümkün kılar.

AOC Gaming 16G3, Eylül 2023 ortasından itibaren satışa sunulacak

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon