Apple Hata Düzeltmeleri ve Performans İyileştirmeleriyle Safari Teknoloji Önizlemesi 184’ü Yayınladı

Tibet Tan Aksoy
A+A-
Reset

Apple bugün, ilk olarak Mart 2016’da tanıttığı deneyimsel tarayıcısı Safari Technology Preview için yeni bir güncelleme yayınladı. Apple, Safari Teknoloji Önizlemesi’ni Safari’nin gelecekteki sürümlerine eklenebilecek özellikleri test etmek için tasarladı.

Safari Technology Preview 184; Erişilebilirlik, CSS, HTMK, JavaScript, Medya, Web Animasyonları, Web API, Web Assembly, Web Inspector ve WebGL için düzeltmeler ve güncellemeler içeriyor.

Mevcut Safari Teknoloji Önizleme sürümü, Apple’ın Eylül 2023’te yayınladığı en son macOS sürümü olan macOS Ventura ve macOS Sonoma’yı çalıştıran makinelerle uyumlu.

Safari Teknoloji Önizleme güncellemesi, tarayıcıyı indirmiş olan herkes tarafından Sistem Tercihleri veya Sistem Ayarları’ndaki Yazılım Güncelleme mekanizması aracılığıyla kullanılabilir. Güncellemenin tüm sürüm notlarına Safari Technology Preview web sitesinden ulaşılabilir.

Apple’ın Safari Technology Preview ile amacı, tarayıcı geliştirme sürecinde geliştiricilerden ve kullanıcılardan geri bildirim toplamak. Safari Technology Preview, mevcut Safari tarayıcısıyla yan yana çalışabiliyor ve geliştiriciler için tasarlanmış olsa da indirmek için bir geliştirici hesabı gerektirmiyor.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon