Apple, WiFi Problemini 17.1.2 Güncellemesiyle Çözecek

Büşra Koça
A+A-
Reset

Apple şu anda iOS 17.2’yi test ediyor çünkü ikinci beta sürümünü test amacıyla geliştiricilere sundu. Bununla birlikte, iOS 17, şirketin iPhone’daki en önemli temel sorunlardan bazılarını temizlemek istiyorsa düzeltilmesi gereken bir avuç hata ve sorunla piyasaya sürüldü. Şimdi şirketin tüm uyumlu iPhone modelleri için iPhone’daki en önemli sorunlardan birini çözecek bir iOS 17.1.2 güncellemesi yayınlamayı planladığını öğrendik.

iPhone’daki Wi-Fi bağlantı sorunlarını gideren iOS 17.1.2 yakında yayınlanacak

MacRumors, web sitesinin analitik günlüklerinde iOS 17.1.2’nin kanıtlarını keşfetti ve bu da şirketin güncellemeyi yakında yayınlamayı planladığını gösteriyor. Belirtildiği gibi, iOS 17.2 şu anda beta aşamasında ve Aralık ayında yayınlanacak. Apple, iOS 17.2 sürümünden önce, yazılımın Eylül ayındaki çıkışından bu yana iPhone kullanıcılarını rahatsız eden önemli bir sorun için bir düzeltme içeren iOS 17.1.2’yi yayınlayacak.

Şirket, Wi-Fi bağlantı sorunları için bir düzeltme içeren iOS 17.1.2’yi yayınlamayı uygun görebilir. Şirketin iOS 17.2’nin ikinci beta sürümüne Wi-Fi bağlantı sorunları için bir düzeltme eklediğini belirtelim. Bununla birlikte, iOS 17.2 sürümünün yayınlanmasına neredeyse bir ay kaldığı için, Apple bu soruna ilişkin düzeltmeyi yakında yayınlayacağı iOS 17.1.2 sürümünde yayınlayabilir.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon