Call of Duty: Modern Warfare 3 İlk Seviye Oynanışı Yayınlandı

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Gamescom Opening Night Live 2023 etkinliğinde, yakında çıkacak birinci şahıs nişancı oyunu olan Call of Duty: Modern Warfare 3’ün oynanış videosu paylaşıldı.

Videoda Modern Warfare 3’ün ilk seviyesi olan “Operation 627” tanıtıldı. Aksiyon, Alfa Ekibi’nin gece vakti Kastovian denizi üzerinde bulunan bir düşman üssüne saldırısıyla başlıyor. Bu üs, orijinal Warzone haritası Verdansk’a geri dönüş yapıyor. Oyuncu, gece görüş gözlüklerini kullanarak üssün içine gizlice ilerliyor. Hızla artan bir gerilimle, büyük bir patlama ile çatışma başlıyor. Alfa Ekibi, tünelleri kullanarak Zordaya Hapishane Kompleksi’nin derinliklerine doğru ilerliyor. Kapıyı zorla açarak fragmanın heyecan verici bir noktasına işaret ediyor ve operasyonun amacını gizemli bir şekilde ortaya koyuyor.

Activision daha önce, Call of Duty: Modern Warfare 3’te popüler olan kaydırma iptali özelliğinin geri döneceğini ve klasik mini haritanın geri geleceğini doğrulamıştı. Bu değişiklikler, 2022’deki Modern Warfare 2’de sunulan yeniliklerin birçoğunu oyuna yeniden getiriyor ve bu durum pek çok hayranı memnun ediyor.

Call of Duty: Modern Warfare 3, 10 Kasım’da PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S platformları için çıkış yapacak.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon