Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi ‘Do Not Disturb’ Netflix’te Yayınlandı

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği ‘Do Not Disturb’ adlı film, Netflix platformunda yayınlanmıştır. Bu film, Karakomik Filmler serisindeki Ayzek karakterinin yaşamına odaklanmaktadır.

“Do Not Disturb” adlı film, Ayzek’in pandemi nedeniyle işsiz kalmasının ardından bir otelde iş bulmasının hikayesini anlatmaktadır. Film, Ayzek karakterinin oteldeki iş macerasını ve karşılaştığı olayları ele almaktadır.

Öner F. Işık’ın yapımcılığını üstlendiği bu filmde Cem Yılmaz, Ahsen Eroğlu, Celal Kadri Kınoğlu, Özge Özberk, Bülent Şakrak, Nilperi Şahinkaya, Mustafa Kırantepe, Zafer Algöz, Diren Polatoğlu, Seda Akman, Can Yılmaz ve Selen Şenay gibi birçok yetenekli oyuncu yer almaktadır.

Hikaye, pandemi sebebiyle işsiz kalan Ayzek’in, sessiz ve sakin bir otelde gece vardiyasında başladığı işinin ilk gecesinde, oteldeki misafirlerin başına gelen olayları araştırmasıyla başlamaktadır. Kendi yaşamını yeniden düzene koymaya çalışırken, Ayzek hiç beklemediği sürpriz olaylarla karşı karşıya kalır. Film, onun bu beklenmedik maceralarını konu alarak izleyicilere keyifli bir hikaye sunmaktadır.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon