Cocoon PC ve Konsollarda Satışa Çıktı

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Yıllardır süren emek ve çaba sonucunda, Geometric Interactive ekibinin uzun bir çalışma sürecinin ardından Cocoon piyasada!

Limbo ve Inside oyunlarının yaratıcısı Jeppe Carlsen tarafından tasarlanan Cocoon, sizi dünyalar içinde dünyalar arasına götürecek bir macera sunuyor. Oyunda kozmik bir gizemi çözmek için dünya atlama mekaniklerini ustalaşmanız gerekecek.

DÜNYALAR ARASI BİR MACERA

Cocoon PC ve Konsollarda Satışa Çıktı

Cocoon, bulmaca macera türüne benzersiz bir yaklaşım sunuyor. Her bir dünya, sırtınızda taşıyabileceğiniz bir küre içinde bulunuyor ve dünyalar arasında geçiş yapma yeteneği bu oyunun temel mekaniğini oluşturuyor. Bu yeteneği kullanarak karmaşık bulmacaları çözecek, dünyaları birleştirecek, manipüle edecek ve yeniden düzenleyeceksiniz.

UZAYLI MAKİNELERLE ETKİLEŞİM

Cocoon PC ve Konsollarda Satışa Çıktı

Cocoon’un içinde keşfedilecek yabancı ortamlar ve biyomekanik cihazlarla dolu eski bir uygarlığın izleri bulunuyor. Endüstriyel yapıları ve devasa organik mağaraları ziyaret ederek bu benzersiz ve çeşitli biyomları keşfedecek ve bu dünyalar arasındaki bağlantıları ortaya çıkaracaksınız.

KÜRE YETENEKLERİ

Cocoon PC ve Konsollarda Satışa Çıktı

Her bir kürenin benzersiz bir yeteneği bulunuyor ve bu yetenekleri kullanarak küreleri diğer dünyalarda kullanabileceğiniz özel araçlara dönüştürebilirsiniz. Gizli yolları ve nesneleri keşfetmek, anahtarları etkinleştirmek için bu yetenekleri ustalıkla kullanacaksınız.

CANAVAR MUHAFIZLARLA SAVAŞIN

Her bir dünyayı koruyan güçlü muhafızlarla savaşmak zorunda kalacaksınız. Her dövüş benzersizdir ve yeni mekaniklere hakim olmanızı gerektirecek tatmin edici savaş deneyimleri sunar.

Cocoon şu anda Xbox, PlayStation, Switch ve PC platformları için mevcut.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon