ChatGPT, ”GPT Store” Mağazasını Bu Ay Değil 2024’te Açmaya Karar Verdi

Büşra Koça
A+A-
Reset

ChatGPT, pek çok alanda sunduğu yardım ve pratiklikle öne çıkan, günlük ihtiyaçlara kadar geniş bir yelpazede kullanılan çok yönlü bir yapay zeka asistanı. OpenAI’nin ilk geliştirici konferansında yapılan duyurular, ChatGPT’nin birinci yılını kutlarken “GPT Store” adlı bir mağaza açılacağını ortaya koymuştu. Ancak, geliştirici konferansında duyurulan özel GPT’ler ve mağazanın faaliyete geçmesi planlanan bu ay yerine, 2024’e ertelendi.

ChatGPT, ''GPT Store'' Mağazasını Bu Ay Değil 2024'te Açmaya Karar Verdi

Sayın GPT Oluşturucusu,

GPT’leri duyurmamızın üzerinden bir aydan az zaman geçti ve sizin ve geliştirici topluluğunun yarattığı kullanışlı ve eğlenceli GPT’ler bizi çok etkiledi. Geri bildirimlerinize dayanarak GPT’lerde iyileştirmeler yapmaya devam ediyoruz. “Actions” kısmını iyileştirmek için yapılandırma arayüzünü güncelledik, tek tıklama testini etkinleştirdik, önizlemede hata ayıklama mesajları ekledik ve artık birden fazla alana izin verdik. Yüklenen dosyalar hakkında da sorular oluştu.

Yüklenen dosyalar Kod Yorumlayıcı kullanıldığında indirilebilir olduğundan, bu özelliği varsayılan olarak kapalı hale getirdik ve bunu daha iyi açıklamak için mesajlar ekledik. Ek geri bildiriminiz varsa, burada sizden haber almak isteriz.

Bundan sonra ne olacağına gelince, GPT mağazasını gelecek yılın başında açmayı planlıyoruz. Bu ay yayınlamayı beklerken beklenmedik birkaç şey bizi meşgul ediyor! Bu arada, yakında ChatGPT’ye yönelik başka harika güncellemelerimiz de olacak. GPT oluşturmaya zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

– ChatGPT Ekibi

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon