Coqui Studio, İçerik Üreticilerin Dikkatine! Gerçekçi ve Duygusal Ses Oluşturma Platformu

Büşra Koça
A+A-
Reset


Coqui Studio, üretim süreçlerinde yapay zeka kullanarak metinleri gerçekçi ve duygusal konuşmalara dönüştüren bir platform.

Coqui Studio, metinleri üretimsel yapay zeka kullanarak gerçekçi ve duygusal konuşmalara dönüştüren bir platform sunuyor. Kullanıcılar, projelerini oluşturduktan sonra metinlerini yazabilir ve istedikleri ses tonunu seçerek, metni seslendirmelerini sağlayabilirler.

Ayrıca, 3 saniyelik bir ses dosyasından istedikleri sesi klonlayabilir ve bu sesi kütüphanelerine ekleyebilirler. Platform, komutlar aracılığıyla kullanıcıların kendi üretimsel yapay zeka destekli seslerini oluşturmalarına da olanak tanıyor. Sesin hızını ve duygularını değiştirmek de mümkün. Coqui’nin gelişmiş editörü sayesinde, aynı metni farklı duygusal tonlarda, örneğin kızgın, mutlu ve hüzünlü olarak seslendirebilirsiniz. Her cümle, kelime veya karakter için ses perdesi ve yüksekliği ayarlanabilir, kullanıcılar birden çok performansı kaydedebilir ve daha sonra tercihlerini belirleyebilirler.

Coqui Studio aynı zamanda yapay zeka sesleri tarafından canlandırılan sahneleri tasarlama imkanı sunuyor. Platformun, V1 ve XTTS olmak üzere iki farklı modeli mevcut. XTTS, daha yeni ve daha dışavurumcu sesler içeren bir model olarak öne çıkıyor.

Ücretlendirme ise kullanılan modellere göre değişir. Aylık 5 dolarlık bir ücret karşılığında 3 bin 600 kredi, aylık 20 dolar karşılığında 14 bin 400 kredi, aylık 50 dolar karşılığında 36 bin kredi ve aylık 175 dolar karşılığında 180 bin kredi sunuyor. Ayrıca, Pro ve Enterprise paketleri de kullanıcılara sunuldu.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon