CSGO Prime Hesap Sahiplerine CS2 Açık Beta Daveti Göndermeye Başladı

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Bugünün sabah saatlerinde heyecan verici bir gelişmeyle CS:GO topluluğuna yeni bir soluk geldi. Valve Corporation, CS2’nin açık betasını başlattı ve bu beta sürümüne katılabilmek için prime hesabı olan herkese davetiye gönderdi.

Tek yapmanız gereken csgo ya girmek ve sol üst taraftaki davete tıklayıp indirmek.

CSGO Prime Hesap Sahiplerine CS2 Açık Beta Daveti Göndermeye Başladı

Peki davet gelmemişse ne yapmalıyız?

Eğer davetinizi almadıysanız endişelenmeyin CS2 davetleri yalnızca seçkin hesaplara ve aktif rekabetçi sıralamaya sahip hesaplara gönderildi. Hesabınız seçkin statüde değilse yükseltebilir ve ya aktif bir rekabetçi sıralamaya yerleşmeyi deneyebilirsiniz.

CS2’den Ne Beklemeliyiz?

Şu oyunun açık beta olduğunu unutmayın. Bu nedenle, oynarken bir dizi hata ve sorunla karşılaşmanız olasıdır. Örnek vermek gerekirse, haritanın dışına çıkma, ses ve görsel sorunlar, kasa açarken yaşanan problemler gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak Valve, bu tür sorunların normal olduğunu ve kısa sürede düzeltileceğini söylüyor.

Performans Sorunu

CS2, oldukça yüksek sistem gereksinimlerine sahip bir oyun gibi görünüyor, bu nedenle bilgisayarınızın bu oyunu çalıştırmakta zorlanabileceğini unutmayın. Düşük ayarlarda denemek bir çözüm olabilir, ancak bilgisayarınız artık bu oyunu desteklemiyorsa, bir yükseltme düşünmeniz gerekebilir.

Yeni Rank Sistemi

Bugün duyurulan rank sistemi tek bir sıra yerine harita bazlı farklı sıralara sahip olmanızı sağlayacak. Bu, oyunculara daha fazla rekabetçi çeşitlilik ve deneyim sunması planlanıyor.

CSGO Prime Hesap Sahiplerine CS2 Açık Beta Daveti Göndermeye Başladı

CS2 ile ilgili detaylar geldikçe sayfamızda paylaşmaya devam edeceğiz.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon