Cyberpunk 2077 2.0, Phantom Liberty ile Birlikte Temel Oyuna Geliyor

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, temel Cyberpunk deneyimine bir ton yeni özellik ve mekanik ekleyecek, ancak CD Projekt Red, DLC’yi satın almak istemeyen hayranların soğukta kalmayacağını açıkladı.

Gamescom Opening Night Live kapsamında CD Projekt Red oyun tasarımcısı Yuliia Pryimak, Cyberpunk 2.0 güncellemesini duyurmak üzere Geoff Keighley ile birlikte sahneye çıktı.

Pryimak, “Fragmanda gördüğümüz pek çok şeyin Cyberpunk ana oyununa da mevcut nesil konsollar ve PC için ücretsiz olarak geleceğini duyurmaktan gerçekten mutluyum” dedi.

Cyberpunk 2.0 önümüzdeki ay PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC’ye Phantom Liberty genişleme paketiyle birlikte 26 Eylül’de geliyor. Hangi özelliklerin ana oyunun bir parçası olacağını ve hangilerinin Phantom Liberty’nin arkasında kilitli kalacağını tam olarak bilmiyoruz, ancak CD Projekt Red’in fragmanda yer verdiği yeni özelliklerin listesi bu şekilde:

Tehlikeli yeni bir bölge
Düzinelerce yeni hikaye görevi ve görev
Araç savaşı ve binek silahları
Yenilenmiş polis sistemi
Savaş yapay zekası revizyonu
Sonsuz dinamik etkinlikler ve görevler
Yeniden tasarlanan siber yazılım ve avantajlar
Yepyeni kalıntı beceri ağacı ve yetenekleri
Artırılmış seviye sınırı
100’den fazla yeni eşya – Silahlar, siber donanımlar ve moda
Görevler ve konumlar gibi yeni hikaye içeriğinin Phantom Liberty’ye özel olacağını, oynanış, savaş ve yapay zeka değişikliklerinin ise evrensel olacağını varsaymak güvenli görünüyor.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon