Edifier Neobuds Pro 2’yi Piyasaya Sürüyor

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Edifier, NeoBuds Pro 2 kulaklıklarını duyuruyor. Yeni NeoBuds Pro 2, Edifier’ın en son patentli teknolojisi olan Edifier Geniş Bant Çok Kanallı Aktif Gürültü İptali (ANC) ile geliyor. Bu yeni ANC teknolojisi, -50 dB derinliğinde ve 5 kHz bant genişliğinde daha geniş ve etkili bir gürültü iptali sunarak, Knowles RAN Dengeleyici Sürücü’nün gürültü azaltma yeteneğini Hibrit ANC kanallarına uygulayan bağımsız bir önde besleme kanalını içeriyor.

Edifier Geniş Bant Çok Kanallı ANC, kullanıcılara arka plan gürültüsünün kontrolünü elinde tutma imkanı sunar. Bu özellik sayesinde, seyahat ederken yüksek ANC’yi tercih edebilir veya ofiste daha düşük ANC seviyelerini kullanabilirsiniz. Ayrıca, ambiyans sesini duymak istediğinizde veya daha net bir dinleme deneyimi için rüzgar azaltma seçeneğini seçebilirsiniz. Dört adet dış mikrofon ve dört adet iç mikrofon, çağrı kalitesini artırırken, AI ses yakalama algoritması da çevresel ve rüzgar gürültüsünü filtreleyerek genel ses netliğini artırır.

Stanley Wen, Edifier’ın CTO’su, “Edifier’ın misyonu her zaman yüksek kaliteli ses teknolojisini uygun fiyatlarla erişilebilir kılmak olmuştur. Yaklaşan NeoBuds Pro 2 ile Edifier, EDIFIER Geniş Bant Çok Kanallı ANC patentli teknolojisini sunarak bu taahhüdünü sürdürüyor,” dedi. Wen ayrıca şirketin yenilikçilik ve uygunluk konusundaki taahhüdünün, Edifier ürünlerini ses deneyimlerini yükseltmeyi düşünen ses tutkunları için popüler bir seçenek haline getirdiğini vurguladı.

Edifier Neobuds Pro 2'yi Piyasaya Sürüyor

NeoBuds Pro 2, 192 kHz/24 bit müzik akışını Bluetooth üzerinden destekler ve en yeni LHDC 5.0 HD kodunu kullanır. Ayrıca, Hi-Res Sertifikalı olması ve Knowles dengeli sürücü, kompozit diyafram dinamik sürücüler ve LDAC, LHDC, SBC ve AAC ses kodlamasını sunmasıyla diğer gürültü iptali kulaklıklardan ayrılır. Aktif Cross-Over filtreler sayesinde üstün Dijital Sinyal İşleme ile ses sinyali yüksek ve orta-düşük frekanslara bölünür, bu da hassas ses detayları ve zengin bir ses sunumu sağlar.

Oyunseverler için düşük gecikmeli oyun modu sunan NeoBuds Pro 2, daha immersif bir oyun deneyimi yaşatırken IP54 toz ve sıçramalara dayanıklılık ile spor aktiviteleri sırasında da kullanılabilir. Yedi farklı boyutta kulak ucu, kullanıcıların rahat bir uyum elde etmelerini sağlar ve Edifier Connect Uygulaması, daha fazla kişiselleştirilmiş dinleme seçeneklerini keşfetmelerine olanak tanır.

Hızlı şarj ve uzun pil ömrü, NeoBuds Pro 2’nin kullanıcılarına 22 saatlik pil ömrü sunarken, sadece 15 dakikalık bir şarjla iki saatlik çalma süresi elde etmelerini sağlar. Şık tasarımı, dokulu bir metal plaka ve değiştirilebilir LED şerit ışığı içerir, bu da kulaklıkların lüks ve değerli bir seçenek olduğunu gösterir. NeoBuds Pro 2, yüksek kaliteli ses teknolojisi, şık tasarımı ve rahat kullanımı ile kullanıcıların her gün keyif alacakları bir kulaklık sunuyor.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon