Ghostrunner 2 Tüm Dünyada Satışa Sunuldu

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Bugün heyecanla beklenen birinci şahıs perspektifine sahip siberpunk aksiyon gerilimi oyunu olan Ghostrunner 2, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Steam, Epic ve GOG platformlarına giriş yaptı. Oyun, Jack’in Dharma Kulesi’nden çıkarak tehlikelerle dolu bir dünyaya dönüşünü konu alıyor.

İlk Ghostrunner olaylarından bir yıl sonrasına geçen bu yüksek tempolu devam oyununda, siber ninja Jack, şiddet dolu bir yapay zeka tarikatıyla karşı karşıya. Oyuncular, keskin bir katana kullanarak, hem Dharma Kulesi içinde hem de dışında, çılgın tarikat üyeleri, sibernetik savaş efendileri ve korkutucu yapay zeka varlıklarının saldırılarına karşı koyacaklar.

Oyunda araç içi savaşa katılabilir, engeller arasından geçerek yüksek hızlı bir motosikletle düşmanları devirebilirsiniz. Yaya olarak, Jack, ilk oyundan geliştirilen ve genişletilen ikonik parkur yetenekleri ve Gap Jammer hareket setini benimser. Böylece, hem neon ışıklı şehir ortamlarında hem de kum fırtınalarının estiği bir çölde farklı yüzeyler üzerinde hızlı bir şekilde hareket edebilirsiniz. Zarifçe kayarak, hızla ilerlerken yeni düşmanlardan gelen ölümcül saldırılardan kaçınabilirsiniz.

Ghostrunner 2, yeni yetenekler ve yeniden tasarlanmış bir ilerleme sistemi ile beklentileri yükseltiyor. Oyuncular, yeni dövüş seçeneklerini keşfedebilir ve Jack’in tek bir vuruşla öldürebilecek düşmanlardan kaçınmak, parry yapmak ve yok etmek için doğru yaklaşımı bulmak zorundalar. Patronları yenmek için artan özgürlükle stratejiler geliştirmeniz gerekecek.

Oyunun müziği, müzikseverler için oldukça çekici. Dan Terminus, We Are Magonia, GosT, geri dönen Daniel Deluxe ve ödüllü besteci Arkadiusz Rejkowski gibi dikkat çeken sanatçılar, Sentav ve karanlık elektronik ritimlerin heyecan verici bir fonunu oluşturuyor.

Ghostrunner 2, Standart Sürüm için 679.99 TL’den başlayarak PlayStation 5, Xbox Series X|S, Steam, Epic ve GOG platformlarında mevcut. Ayrıca, Dijital Deluxe Sürümü 799,00 TL’den ve Brutal Sürümü ise özel kostümler ve Sezon Pası dahil olmak üzere 1.199,00 TL’den sunuluyor.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon