Takvimlerinizi Ayarlamayı Unutmayın Çünkü GTA 6 Fragmanının Çıkış Zamanı Duyuruldu!

Tibet Tan Aksoy
A+A-
Reset

Hayranlarına GTA 6’nın ilk fragmanının Aralık ayında yayınlanmasını bekleyebileceklerini söyleyen Rockstar, fragmanın tam olarak ne zaman yayınlanacağını çok hızlı bir şekilde doğruladı. Geliştirici 1 Aralık’ta aşağıdaki görseli paylaşarak GTA 6’nın ilk fragmanının Türkiye saatine göre 5 Aralık Salı günü 17.00’da yayınlanacağını duyurdu.

Uzun süredir GTA hayranı olanlar eminim fragmanın yayınlanma saatine eşlik eden görüntüyü hemen fark etmişlerdir – palmiye ağaçlarıyla dolu bir gün batımı gökyüzü. Yaklaşan oyun ve oyunun ortamı hakkında çok az şey bilmemize rağmen, gönderinin tropik teması Miami – ya da daha spesifik olarak Vice City – ile bir tür bağlantıya işaret ediyor gibi görünüyor.

2022’nin sonlarında 90’dan fazla ekran görüntüsü ve videonun internette paylaşıldığı büyük GTA 6 sızıntısını hatırlarsanız, fragmanda neler görebileceğimiz hakkında bir fikriniz olabilir.

Rockstar için büyük bir hayal kırıklığı olmasına rağmen, yapımcılar sızdırılan görüntülerin GTA 6’nın ilk sürümlerine ait olduğunu açıkladılar – yani bu görüntülerin bir kısmı oyunun son halinde de yer alabilir. Perde arkasında çok şey değişmiş olabileceğinden, bu tür konularda kesin bir düşüncede olmamak en iyisi.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon