Kachow! Şimşek McQueen Rocket League’e Geliyor

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Rocket League, futbol ile araba yarışını birleştiren popüler bir video oyun, uzun zamandır beklenen heyecan verici bir işbirliği için Disney ve Pixar’ın Arabalar serisi ile bir araya geliyor. Şimşek McQueen, Rocket League dünyasına hızla adım atıyor

Şimşek McQueen kozmetik paketi, 7 Kasım’da oyun içinde büyük bir giriş yapacak ve oyuncular motorlarını çalıştırmayı dört gözle bekliyorlar. Bu paketin vurgusu, Şimşek McQueen araba gövdesi olacak ve bu, oyunun ilk dinamik ifadeyi içeren araba gövdesi olacak. Bu, Şimşek McQueen’in gözlerinin, oyun içi eyleme bağlı olarak hareket edecek, göz kırpmalar yapacak ve değişecek anlamına geliyor.

Ama bu kadarla sınırlı değil. Oyuncular, Şimşek’in görünümünü üç yeni heyecan verici dekal ile değiştirme şansına sahip olacaklar: klasik yarış pisti kırmızısı, şık ve parlak derin kızıl ve serin Dinoco Mavisi tasarımı. Ve tabii ki, Luigi ve Guido tarafından ünlü hale getirilen ikonik beyaz lastikler de dahil olmak üzere yeni tekerlekler içerecek.

Paket ayrıca bir Ka-chow Gol Patlaması, bir Şimşek McQueen Oyuncu Afişi ve Rascal Flatts tarafından seslendirilen “Life Is A Highway” Oyuncu Marşı içeriyor. Her şey 2500 oyun içi kredi karşılığında mevcut.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon