LG, Yeni XBOOM XL7S’i Piyasaya Sürdü

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Devasa ses kapasitesiyle arkadaş toplantılarını bir adım öteye taşıyan LG XBOOM XL7S, Türkiye’de piyasaya sürüldü.

Sınıfının en güçlü parti hoparlörü olan LG XBOOM XL7S, muazzam bir ses, gürleyen baslar ve net yüksek notalar üretiyor. Ev partilerine eğlence, enerji ve heyecan katmak isteyenlerin yol arkadaşı olacak LG XBOOM XL7S, 250 watt’lık ses çıkışı ile büyük partilere yoğun ve mükemmel ses sağlayacak şekilde tasarlandı. 8 inçlik devasa Woofer’a sahip LG XBOOM XL7S, kalabalığa derin ve cesur bir ses sunarak güçlü bir bas sağlıyor. Düşük ses seviyesinde bile basların hissedilmesine olanak tanıyan Dinamik Bas Optimizasyonu ile, basta bozulma olmadan dengeli bir ses sunuyor. Daha iyi ses kalitesi veren iki adet 2,5 inç kubbeli tweeter ile, iç ve dış mekanlarda yüksek frekanslı notaların net bir şekilde duyulmasına imkan tanıyor.

LG, Yeni XBOOM XL7S'i Piyasaya Sürdü

LG XBOOM Parti Işıkları ile partilere renk de katıyor. Metin veya animasyonlarla, parti davetlilerini şaşırtacak bir ışık gösterisi oluşturulabilmesini sağlıyor. Gösterişli çift flaşlı ışıklar kalabalığı büyülerken dinamik piksel ışıklandırma ve çok renkli halka ışıklandırma büyüleyici bir ortam yaratıyor. XBOOM uygulaması aracılığı ile yazılıp, LG XBOOM XL7S’in LED panelinde görüntülenebilen yazılı mesajlar katılımcılara ekstra eğlenceli bir ortam sağlıyor. Dinamik Piksel Işıklandırma ayrıca animasyon ön ayarları da sunuyor. LED panelde renkli desenler, görsel ekolayzer (EQ) veya farklı karakterler görüntülenebiliyor. Müziğin temposuna uyum sağlayan Çok Renkli Halka Işık gösterisi ise, partilere dinamik bir hava katıyor.

LG XBOOM XL7S, kullanıcıların birbirinden eğlenceli karaoke partileri vermesine de imkan tanıyor. Hoparlöre mikrofon takıp şarkı söyleneceği gibi, gitar bağlayıp akustik bir konser vermek de mümkün. Üstelik LG XBOOM XL7S, kullanıcıların müziklerini paylaşmak istedikleri her yere kolayca gidebilecek şekilde dizayn edildi. Teleskopik tutma yeri, tekerlekler ve bir valiz gibi devrilerek taşınabilme özelliği, hoparlöre kullanım kolaylığı sağlıyor.  

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon