Rise Of The Ronin, 22 Mart 2024’te Çıkacak

Büşra Koça
A+A-
Reset

Team NINJA’nın açık dünya aksiyon oyununa şimdiye kadarki en iyi bakışı sağlayan yeni Rise of the Ronin aksiyon dolu fragmanı The Game Awards sırasında gösterildi.

Aşağıda izleyebileceğiniz yeni fragman, oyunun stüdyonun kendine özgü mükemmel aksiyon oyunu mekaniklerinden bazılarını nasıl içereceğini gösteriyor ve neredeyse açık dünya Nioh gibi hissettiriyor, ki bu gerçekten şaşırtıcı olmaz, çünkü popüler Souls benzeri serinin yönetmeni Fumihiko Yasuda tarafından yönetiliyor. Fragman ayrıca oyunun 22 Mart 2024 çıkış tarihini de doğruluyor.

Japonya 19. yüzyılın sonunda Tokugawa Shogunluğu’nun çöküşü, baskı ve durgunluk dönemi ile karakterize edildi. Kılıç ve mızrak gibi yakın dövüş silahlarının yanı sıra ateşli silahlar ve fırlatılan silahlar gibi menzilli silahlar gibi çok çeşitli silah ve ekipman kullanarak düşmanlarla savaşırken, geç Edo dönemi Japonya’sının geniş dünyasını at ve planörle keşfedin.

Rise of the Ronin 22 Mart 2024’te PlayStation 5’te dünya çapında piyasaya sürülecek. Oyunun kurgusu ve önümüzdeki hafta açılacak olan ön siparişler hakkında daha fazla bilgiyi PlayStation Blog’da bulabilirsiniz.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon