S Sport Plus Fiyatlarına Zam Geldi

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Son dönemde yükselen döviz kurları nedeniyle abonelik ücretlerine bir artış daha geldi. S Sport Plus paket fiyatları da bu zamlardan etkileniyor.

Dünya genelinde futbol, basketbol, güreş ve birçok spor dalında kaliteli hizmet sunan S Sport Plus, ekonomik koşulların getirdiği zorluklar nedeniyle fiyatlarını güncelledi. Şirket yetkilileri, mevcut abonelerine aşağıdaki resmi açıklamayı iletti:

“Değerli Üyemiz,

Umarız S Sport Plus’ın sunduğu spor deneyiminden keyif alıyorsunuzdur. 2018’den bu yana, Türkiye’deki spor severlere kaliteli spor içeriği sunma konusundaki kararlılığımızı sürdürdük. Dünya sporunun önemli anlarını ve yıldızlarının öykülerini sizinle paylaşmak için çalışıyoruz. S Sport Plus’ı her geçen gün daha da geliştirerek yeni içerikler, kanallar ve özellikler eklemeye devam ediyoruz.

Son dönemde döviz kurlarındaki artışlar, artan maliyetler ve KDV oranlarında yapılan düzenlemeler nedeniyle S Sport Plus paket fiyatlarını güncelleme zorunluluğu doğdu. Mevcut S Sport Plus aylık paketlerinizin, 5 Ekim 2023 tarihinden itibaren, kullanım süresi dolduğunda yenilenmesi durumunda güncel aylık paket fiyatı 69,99 TL (Yıllık 499 TL) olacaktır.

Ancak S Sport Plus Aylık Paketinizi sonraki dönemler için yenilemek istemiyorsanız, üyelik ve ayarlarınızı yönettiğiniz “Üyelik Bilgileri” menüsünden dijital ortamda üyelik iptal işlemi aracılığıyla S Sport Plus Aylık Paketinizi iptal edebilirsiniz.”

Aylık S Sport Plus AboneliğiYıllık S Sport Plus Aboneliği
Eski Fiyat44,99 TL359,99 TL
Yeni Fiyat69,99 TL499 TL

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon