Şakaydı, Gerçek Oldu! Razer ve Gillette İş Birliği!

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

1 Nisan’da Razer’ın talep ettiği elektrikli tıraş bıçağını, kişisel bakımın önde gelen firması Gillette ile anlaşma yaparak gerçeklemesi sağlandı.

Razer’ın Global Pazarlama Müdürü Başkan Yardımcısı Ayesha Durante, Razer’ın 1 Nisan şakasının ardından hayranlarının bu ürünü gerçekten istediğini gösteren taleplerle karşılaştıklarını belirtti.

Oyuncu ekipmanları ile bildiğimiz Razer, bugüne kadar birçok oyuncunun favorisi konumunda. İnovasyonu tam anlamıyla gerçekleştiren Razer, Gillette ile anlaşma sağlayarak Gillette Labs Razer adıyla yeni bir tıraş bıçağı piyasaya sürdü. Sınırlı sayıda üretilecek olan tıraş bıçağı, Razer’ın renkleriyle uyumlu bir şekilde siyah ve yeşilden oluşuyor.

Tamamen su geçirmez özelliğe sahip olan elektrikli tıraş bıçağı, üzerinde bulunan bir düğme sayesinde ısıtılıyor. İsteğe bağlı, saniyeler içinde 45 veya 50 °C’ye ulaşabilen tıraş bıçağı, bu şekilde tıraş olmak isteyenlerin isteklerini karşılamış oluyor. Şarj ile çalışan ürün, tam şarjda altı kullanıma kadar şarj ömrü sunuyor. Üründe Razer ürünlerinde karşılaştığımız gibi bir RGB aydınlatma yok. Bu arada ürün sadece erkeklere özelde değil, her iki cinsiyetinde kullanabileceği söylendi. Sadece yüz değil, vücut içinde kullanılabilir. Ürün henüz Türkiye’de yok, fakat geldiği zaman eminiz ki oyuncuların ilk tercihi olacak.

1 Nisan’da Razer’ın Yayınladığı Video

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon