Samsung’un Yeni Patentlerine Göre Galaxy Z Fold 6 Çıkarılabilir S Pen Sunabilir!

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Samsung’un Galaxy Z Fold serisinin bir üretkenlik merkezi olma konusunda sektörün en iyilerinden biri olduğu inkar edilemez ve son birkaç yıldır Samsung onu daha da iyi hale getirmek için elinden geleni yaptı. Bununla birlikte, hala katlanabilir için yerleşik bir S Pen desteğimiz yok, ancak yeni patentlere dayanarak Galaxy Z Fold 6 ile bu durum değişebilir.

Samsung tarafından dosyalanan yeni patentler, S Pen’i Galaxy Z Fold 6’nın bir parçası haline getirmenin bazı olasılıkları olduğunu gösteriyor.

Samsung'un Yeni Patentlerine Göre Galaxy Z Fold 6 Çıkarılabilir S Pen Sunabilir!

Yukarıdaki görselde de görebileceğiniz gibi patent, arkasında bir kalem bulunan bir Galaxy Z Fold 6 olasılığı olduğunu gösteriyor. Bu büyük olasılıkla Galaxy Tab serisinde gördüğümüzle aynı prensibe dayanacak ve bu fikri gerçekten çok hoş. Ancak, ekran kalemi arkaya yerleştirilirse telefonun kablosuz şarjının nasıl çalışacağı konusunda endişe duyulabilir.

Samsung'un Yeni Patentlerine Göre Galaxy Z Fold 6 Çıkarılabilir S Pen Sunabilir!

Yukarıda inceleyebileceğiniz ikinci patent, cihazın form faktörünü büyük ölçüde değiştirecek başka bir seçenek olduğunu gösteriyor, ancak Samsung’un Galaxy Z Fold 6’nın yan tarafında S Pen için bir yer olmasını sağlayacak. Bu muhtemelen cihazın üst kısmının alttaki kişiye kıyasla biraz daha geniş bir ekrana sahip olacağı anlamına gelecektir. Dürüst olmak gerekirse, bu kablosuz şarjı da koruyacaktır, ancak bu, özellikle S Pen çıkarıldığında telefonun çok garip görünmesine neden olacaktır.

Samsung’un, telefonu cebinizden çıkarırken S Pen’in düşmemesini sağlamak için gerçekten güçlü mıknatıslar kullanması gerekecek. İkinci patent de iyi görünüyor, ancak telefonun garip görünmesine neden oluyor.

Yine, bunlar sadece patentler. Galaxy Z Fold 6’nın herhangi bir kapasitede S Pen için bir yuvaya sahip olmama olasılığı hala var ve bu gerçekleşirse sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon