Sharkoon REV300 Beyaz ATX PC Kasasını Duyurdu

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Sharkoon Technologies, yüksek performanslı PC bileşenleri ve çevre birimleri tedarikçisi olarak bilinir. Şimdi, müşteri taleplerine yanıt olarak REV300 Midi-ATX kasasının beyaz bir versiyonunu piyasaya sürüyor. REV300 Beyaz, donanım montajının ana kartın etrafında 90 derece döndürüldüğü özgün bir tasarıma sahiptir. Temperli cam yan panel sağ tarafta bulunur ve olağandışı bir yerleşime sahiptir. Ayrıca, bu kasa yedi adet önceden takılmış PWM RGB fan ile birlikte gelir.

Kasa, ön panelin arkasında üç adet adreslenebilir 140 milimetre RGB LED fan, arka panelin üstünde üç adet adreslenebilir 120 milimetre RGB LED fan ve üst panelin altında bir fan daha içerir. Ön panel hava geçirgenliği olan bir örgüden yapılmıştır ve hava akışını maksimuma çıkarmak için tasarlanmıştır. Kasa, su soğutma kullanılacaksa, en fazla 360 milimetre radyatörü kabul edebilir. Ön panelde 420 milimetre radyatör için yer vardır, ancak radyatörün boyutları 3.2 cm yükseklik, 46.5 cm uzunluk ve 14.1 cm genişliği aşmamalıdır.

Sharkoon’un REV serisi kasaları, donanım montajı için alışılmadık bir yapı sunar. REV300 Beyaz, donanım bileşenlerini şık bir sunum için 90 derece döndürülmüş bir ana kart etrafında monte eder. Ayrıca, temperli cam yan panel sağ tarafta bulunur, bu da geleneksel bir tasarımın dışında bir yaklaşım sunar.

Kasa, büyük ve modern bileşenler için uygun bir yapı sunar. 34.5 cm uzunluğa sahip grafik kartları, 17.7 cm yüksekliğinde CPU soğutucular ve maksimum 27 cm uzunluğa sahip güç kaynağı üniteleri kolayca kurulabilir. Ön panelde modern bir USB Type-C portu ve geleneksel ses portları ile dört adet USB Type-A portu bulunur.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon