SteelSeries Ghost Edition Apex Pro Mini’yi Tanıttı

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

SteelSeries, oyun ve kültürü birleştirerek orijinal e-spor markası olarak öne çıkan bir dünya lideri, yeni ürünü Ghost Edition Apex Pro Mini’yi tanıttı. Hem gerçek hem de sembolik anlamda parıldamak için tasarlanan ve olağanüstü bir performans sunan Ghost Edition Apex Pro Mini, Cadılar Bayramı’nı kutlamak isteyenler için mükemmel bir seçenek sunuyor. Bu klavye, Frankenstein kadar güçlü ve olağanın dışında bir tasarıma sahip.

Ghost Edition Apex Pro Mini, zarif 60 tuşlu form faktörü, yüksek hızlı anahtarları, sınırlı sayıda üretilen yarı saydam renk seçenekleri ve benzersiz RGB aydınlatmasıyla dikkat çekiyor.

SteelSeries, orijinal ve patentli Hall Effect Switch (OmniPoint) teknolojisinin yaratıcıları olarak, oyunculara rekabet avantajı sağlamak için sınırları zorlamaya devam ediyor. 2019’da piyasaya sürülen SteelSeries, dünyanın en hızlı anahtarlarına sahip en özelleştirilebilir klavyesi olan Apex Pro ile oyunculara klavyeleri üzerinde daha fazla kontrol sağlama hedefiyle yola çıkmıştı. Orijinal OmniPoint Switch, kullanıcıların atış derinliği ve dokunuş hassasiyetini tamamen özelleştirebilmelerine imkan tanıyan mekanik anahtarların yaratılmasıyla oyun klavyesi inovasyonunda önemli bir adım atmıştı.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon