Turkcell TV+ ile Exxen İş Birliği Duyuruldu

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Turkcell TV+ olarak dönüşüm geçiren platform, Türkiye’nin önde gelen dijital platformlarından Exxen ile iş birliği haberini duyurdu.

TV+ zengin içerikleriyle televizyon izleme alışkanlıklarını değiştirirken, ‘Süper Platform’ hedefine adım adım ilerliyor.

Çoklu abonelik döneminde içeriklere tek bir platform üzerinden ulaşma vizyonuyla hareket eden TV+, son olarak yerli içerik devi Exxen ile anlaşmaya vardı.

Bu iş birliği sayesinde Premium TV+ kullanıcıları, özel ‘Exxen TV’ kanalında UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarından yerli dizilere, eğlence programlarından filmlere kadar geniş bir yelpazedeki içeriği ek bir ücret ödemeden izleme fırsatına sahip olacaklar.

Exxen TV, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde mücadele eden takımların seçili maçlarını izleyicilere sunacak.

Futbolseverler, salı, çarşamba ve perşembe günleri Exxen TV üzerinden keyifli bir futbol deneyimi yaşayabilecekler. UEFA Şampiyonlar Ligi’nin grup aşamasındaki heyecanlı 4 maçının yanı sıra, Avrupa Ligi ve Konferans Ligi’nden seçilmiş karşılaşmalar da Exxen TV’de yayınlanacak. Exxen TV, TV+ platformunda 8. kanal olarak yer alacak.”

Açıklamaya göre, iş birliği yalnızca spor içerikleriyle de sınırlı kalmayacak. Exxen’in yayınlandığı günden bu yana en çok ses getiren ve izlenme rekorları kıran platforma özgü yapımları ‘Gibi‘, ‘Olağan Şüpheliler‘, ‘Hükümsüz‘, ‘Sadece Arkadaşız‘, ‘İlginç Bazı Olaylar‘ ve daha birçok sevilen dizi de TV+ ayrıcalığıyla Exxen TV kanalında izleyenlerle buluşacak.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon