ViewSonic ViewBoard IFP52-2 Serisi İnteraktif Ekranlarını Duyurdu

A+A-
Reset

ViewSonic Corp, bugün ViewBoard IFP52-2 Serisi ile Android Kurumsal Cihazlar Lisans Anlaşması (EDLA) kapsamında sertifikalı kapsamlı eğitim çözümleri serisini tamamladığını duyurdu. Bu çözümler, Android işletim sistemi ve Google Play Store ile entegre edilmiş, öğretmenler, öğrenciler ve BT yöneticileri için çok yönlü işbirliği araçları ve gelişmiş verimlilik sağlamak için son teknoloji güvenlik önlemleriyle güçlendirilmiştir.

ViewSonic’in Sunum Grubu Genel Müdürü Clifford Chen, “Sürdürülebilirliği göz önünde bulunduran ViewSonic, şimdi eğitim kurumlarını EDLA sertifikalı çözümlerin eksiksiz bir teklifiyle destekliyor” dedi. “Tamamen yeni bir interaktif ekran isteyenlerden mevcut sistemlerini yükseltmek isteyenlere kadar, her iki seçeneğin de sorunsuz Google entegrasyonunu sunabilme yeteneğimizle artık herkesin ihtiyacını karşılayabiliriz.”

ViewSonic ViewBoard IFP52-2 Serisi İnteraktif Ekranlarını Duyurdu

ViewSonic’in bu genişlemesi, EDLA teklifinin bir parçası olarak Mayıs 2023’te piyasaya sürülen VPC-A31-O1 slot-in PC’nin ardından gelir ve şirketin Hizmet Olarak Ekosistem (EaaS) stratejisinin başarısını vurgular. Bu strateji, müşteri ve iş ortaklarının iletişimini optimize etmek için içgörüleri bir araya getirerek dünya genelindeki müşterilerin ihtiyaçlarına uygun kapsamlı ekosistemler geliştirmeyi amaçlar.

ViewSonic’in EDLA sertifikalı Eğitim Çözümleri, dünyanın dört bir yanındaki okulların ve sınıfların farklı gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır. Yeni ViewBoard IFP52-2 Serisi, 65″, 75″ ve 86″ ekran boyutları sunarak çeşitli sınıf kurulumlarına entegre olabilir. Okulların mevcut interaktif ekranlarını yükseltmelerine yardımcı olan VPC-A31-O1 yuvalı PC modülü, eski donanımların elden çıkarılmasını önler ve kolayca servis verilebilen bir çözüm sunar.

ViewSonic ViewBoard IFP52-2 Serisi İnteraktif Ekranlarını Duyurdu

Bu yeni seri, 4K UHD interaktif ekranı bir öne bakan multimedya ses çubuğu ile birleştirir ve Android 13 başlatıcısı içinde Google arama çubuğunu vurgular. Bu, öğretmenlerin ve öğrencilerin daha etkileşimli bir şekilde çalışmalarına olanak tanır. Kullanıcılar artık Google’da bilgi arayabilirler, internette gezinme daha verimli ve kullanıcı dostu hale gelir.

ViewSonic ViewBoard IFP52-2 Serisi İnteraktif Ekranlarını Duyurdu

ViewBoard IFP52-2 Serisi, Google Play Store’a tam erişim sağlar, bu da sınıf olanaklarını genişletirken tercih edilen eğitim uygulamalarını yüklemeyi kolaylaştırır. Ayrıca, öğretmenlerin sınıflarını zenginleştirmelerini sağlayan myViewBoard yazılımını içeriyor.

Bu seri ayrıca okul BT yöneticilerinin ve idarecilerinin ihtiyaçlarını karşılar ve güçlü siber güvenlik önlemleri sunar. Android işletim sistemi, sürekli koruma için otomatik uygulama güncellemelerine izin verir.

Yeni Android EDLA sertifikalı ViewBoard IFP52-2 Serisi, Ekim 2023’ten itibaren satışa sunulacak.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon