What If…? 2.Sezondan İlk Fragman Paylaşıldı

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Marvel Sinematik Evreni, sürekli genişleyerek yeni yapımlar ve karakterlerle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Disney Plus üzerinden izleyicilerle buluşan Marvel Studios’un en sevilen dizisi olan What If…?, ikinci sezonuyla heyecanı katlamaya hazırlanıyor. Dizinin ne zaman geri döneceği ve yeni sezonunun detayları, sonunda paylaşılan fragmanla meraklı hayranların dikkatini çekti.

Marvel Sinematik Evreni’nin son dönemdeki en başarılı yapımlarından biri olarak öne çıkan dizi, yeni sezonu için paylaşılan ilk fragmanla izleyicilerin ilgisini çekiyor. İlk sezonunun etkileyici atmosferini devam ettiren fragman, Gözcü’nün (The Watcher) sahneye dönüşü ve Multiverse Saga’ya yapılan atıflarla evrenin daha karmaşık bir hal aldığını gözler önüne seriyor.

What If…? dizisinin ikinci sezon bölümleri, Disney Plus üzerinden izleyiciyle buluşacak, ancak bu sefer haftalık olarak mı yoksa tek seferde mi yayınlanacak, bu merak uyandıran detay fragmanda belirtilmiyor. İlk bölümü 22 Aralık tarihinde yayınlanacak olan dizi, izleyicilere 2023’ün son gününe kadar her gün yeni bir bölümle heyecan dolu bir deneyim sunacak.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon