Xbox Series X, Starfield Temalı Geliyor

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Sony bir süredir Spider-Man 2 görünümlü özel PlayStation 5 modelini sunuyor. Yarışmalarda çok sayıda özel Xbox Series S ünitesi hediye eden Microsoft, Xbox Series X için resmi giydirmelerle bu akıma dahil olarak Sony’ye de cevap vermiş oluyor.

Arctic Camo ve Mineral Camo olmak üzere iki kamuflaj renginin yanı sıra Starfield’dan ilham alan bir giydirme de satışa sunulacak.

Starfield paketi, Xbox’ın yılın en önemli oyununa hazırlanırken kısa süre önce satmaya başladığı temalı oyun kumandası ve kulaklıkla eşleşiyor. Bethesda’nın bir sonraki dev RPG’si 6 Eylül’de piyasaya çıkıyor, bu nedenle oyunun estetiğini tamamen hissetmek istiyorsanız Starfield konsol kaplaması için birkaç hafta daha beklemeniz gerekecek.

Giydirmeler “yüksek teknolojili kumaş kaplamalı” sağlam çekirdek panellerden oluşuyor. Güvenli kalmaları için cırt cırtlı bir sistemin yanı sıra iç kısımda silikon bir tasarıma sahipler. Microsoft bunları performansı etkilemeyecek şekilde tasarladığını söylüyor. Şirket, hava akışını korumaya yardımcı olmak için kılıfların alt kısmında küçük ayaklar bile olduğunu belirtiyor.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon