Yeni Mobil Assassin’s Creed’in ilk Fragmanı Yayınlandı!

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

İki ay önce, Ubisoft, bir sonraki Assassin’s Creed mobil oyunu için kapalı beta sürümünü yayınlamıştı. Şimdi ise Assassin’s Creed efsanesinin mobil oyun dünyasında çığır açacak yeni oyunu resmi olarak duyuruldu.

Daha önce “Assassin’s Creed Codename Jade” olarak bilinen oyunun adı artık “Assassin’s Creed Jade” olarak kesinleşti ve bu duyuru Ubisoft ile Level Infinite işbirliğiyle Gamescom etkinliğinde yapıldı. Geliştirici ekip, hayranların heyecanla beklemesi gereken bazı özellikleri içeren yeni bir fragman da paylaştı.

 Fragman, Assassin’s Creed evrenine genel bir bakış sunmanın yanı sıra, serinin ikonik oyun öğelerinden bazılarını da gözler önüne seriyor. Parkur atlama, tırmanma, binicilik ve suikast gibi temel mekanikler, artık oyuncuların mobil telefonlarından erişebileceği şekilde tasarlanmış. Ayrıca, fragmanın 2 dakikalık süresi içerisinde, oyuncuların oyun içinde kullanabileceği sırıklı silahlar ve yay gibi eşsiz silahların da ilk görüntüleri sunuluyor. Ubisoft, ikinci bir kapalı beta testinin çok yakında gerçekleşeceğini duyurdu

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon