Advantech, 13. Nesil Intel Core İşlemcilerle Güçlendirilmiş Yeni Uç Bilişim Çözümlerini Duyurdu

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Advantech, 13. Nesil Intel Core işlemcileri ile geniş bir ürün yelpazesini başarıyla sunarak performans ve yetenek alanında yeni standartlar belirliyor. Bu gelişmiş çözümler, en son CPU mimarilerini kullanarak önceki nesile göre gözle görülür bir performans artışı sağlıyor. Bu güncelleme, akıllı fabrikalar, görüntü işleme, akıllı perakende, sağlık hizmetleri ve uç yapay zeka uygulamalarında uygulama verimliliğini önemli ölçüde artırıyor. Advantech, müşterilerinin kesintisiz çalışmalarını sağlamak için uzun vadeli destek sağlama taahhüdünden asla vazgeçmiyor.

Advantech’in yeni ürünleri, 24 çekirdeğe ve 32 iş parçacığına kadar Intel işlemcilere, 128 GB’a kadar DDR5 belleğe ve verimli çoklu görevlere uygun bir PCIe 4.0 / 5.0 x16 yuvasına sahiptir. Advantech, Gömülü Tasarım Hizmetleri ve endüstriyel sınıf bileşenlerle optimize edilmiş kaliteli çözümleri ile üretkenliği en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı oluyor. Advantech’in gömülü işletim sistemi ve ek değerli yazılım seçenekleri, Windows, Ubuntu ve Yocto BSP’ye ek olarak Edge AI Suite ile yapay zeka performans değerlendirmesi ve DeviceOn ile cihaz yönetimi gibi seçenekleri içerir.

Advantech ürünleri, önceki 12. Nesil Intel Core işlemcilere kıyasla genel performansta %10, eşzamanlı içerik oluşturmada %34 ve çoklu görevlerde %27 artış sağlayan 13. Nesil Intel Core işlemcilerle donatılmıştır. Bu büyük performans artışı, AIoT uygulamalarının verimliliğini önemli ölçüde artırıyor.

Advantech’in Gömülü-IoT Grubu Başkanı Miller Chang, Advantech’in Intel ile on yılı aşkın süredir sürdürdüğü güçlü işbirliğini vurguladı. Bu işbirliği, daha akıllı bir dünya yaratma hedeflerini ilerletmeyi amaçlıyor. Advantech, Intel’in en yeni işlemcilerinin tasarımına aktif olarak katkı sağlayarak, yeni ürünlerinin hızla geliştirilmesini ve pazara sunulmasını destekliyor.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon